Olga Tokarczuk Wydawnictwo: Audioteka literatura piękna
Audioteka
literatura piękna
2019-12-01

Okładka książki Nadzieja Andrzej Stasiuk, Olga Tokarczuk, Juliusz Strachota, Łukasz Orbitowski, Wiesław Myśliwski, Ignacy Karpowicz, Grażyna Plebanek, Jerzy Sosnowski, Hanna Krall, Ewa Lipska, Jarosław Mikołajewski, Jacek Dehnel, Krzysztof Varga, Urszula Kozioł, Sylwia Chutnik, Aleksandra Zielińska, Joanna Bator, Mariusz Szczygieł, Małgorzata Rejmer, Julia Fiedorczuk, Ziemowit Szczerek, Adam Wajrak, Waldemar Bawołek, Filip Springer, Magdalena Grzebałkowska, Magdalena Parys, Przemysław Truściński, Mikołaj Grynberg, Agata Romaniuk, Wojciech Chmielarz, Andrzej Muszyński, Paweł Sajewicz, Jacek Napiórkowski, Katarzyna Boni, Ilona Wiśniewska, Dominika Słowik, Małgorzata Lebda, Paweł Piotr Reszka, Grzegorz Uzdański, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Grzegorz Bogdał, Joanna Gierak-Onoszko
7,5
Nadzieja Andrzej Stasiuk, Ol...
Okładka książki Znak nr 779 Olga Tokarczuk, Oksana Zabużko, Zbigniew Mikołejko, Joanna Rudniańska, Tomáš Halík, Julia Fiedorczuk, Janusz Poniewierski, Filip Springer, Dominika Kozłowska, Anna Mateja, Joanna Guszta, Katarzyna Sarek, Anna Marchewka, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Elżbieta Żak, Krzysztof Jarosz, Olga Gitkiewicz, Redakcja miesięcznika Znak, Miłosz Puczydłowski, Maciej Topolski
8,8
Znak nr 779 Olga Tokarczuk, Oks...
Okładka książki Nieswojość Olga Tokarczuk, Zdzisław Skrok, Henryk Worcell, Karol Maliszewski, Ziemowit Szczerek, Leszek Koczanowicz, Piotr Jakub Fereński, Marta Leśniakowska, Ilona Witkowska, Magdalena Barbaruk
7,8
Nieswojość Olga Tokarczuk, Zdz...