Seks, nie miłość

2020-02-12
Data 1. wydania:
2018-01-15
Sylwia Chojnacka
miłość pożądanie szansa polowanie ucieczka adorator seks propozycja uczucia
Inne

Okładka książki Zgryźliwe wiadomości Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Zgryźliwe wiad... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,3
Zostań Sarina Bowen, Elle ...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Wyróżniona opinia i

Seks, nie miłość

przeczytanych książek 168 napisanych opinii 151

Czaderska. Przede wszystkim uwielbiam Natalie i uwielbiam Huntera. Nie dość, że są cudownymi ludźmi, mają swoje charaktery i sposób myślenia, ale też przez relacje jakie mają z bliskimi a zwłaszcza jakie zbudowali z Izzy, ale także przez tą niesamowita chemię między nimi, przez ich sarkazm, utarczki słowne, cięty język i poddeksty, a poza tym za upór Huntera na początku i odwagę Nat na końcu. Historia jest ciepła opowieścią o miłości, o tym co buduję związek, a także o tym, że najważniejsze nie są sukcesy, ale to żeby mieć je z kim dzielić. Polecam.

To było bardzo przyjemne spotkanie z Nat i Hunterem. Vi pisze tak przyjemnie i lekko, że jej historie się pochłania. Nie jest przy tym wcale nudno. W ,,Seks, nie miłość" ku mojej radości sceny erotyczne nie były dominantą (momentami niestety język erotyczny bohatera wprawiał mnie w zażenowanie). Na pierwszy plan autorka wysunęła emocje bohaterów wynikające z ich interesującej. ale nie pozbawionej tragedii przeszłości. Do samego końca zastanawiałam się, jaki finał czeka głównych bohaterów. Zdecydowanie polecam tę pozycję.

Podobała mi się polecam

Podobała mi się polecam

Jest to moja pierwsza książka Vi, którą przeczytałam i jestem chyba troszkę rozczarowana bo spodziewałam się czegoś zupełnie innego, czytając opinię o zbuntowanym dziedzicu.
Ale dałam tej książce szansę i muszę przyznać, że jak zastanowiłam się nad historią Nat i Huntera to doszłam do paru wniosków.
Po pierwsze niech nie zwiedzie was tytuł książki i opis, które sugerują, że sięgamy po kolejny erotyk, który w mniejszym lub większym stopniu będzie naśladował Greya. Otóż nie! Tytuł chwytliwy owszem, opis również i rzeczywiście znajdziemy erotykę ale tylko szczyptę. To nie jest książka, w której seks będzie na co drugiej stronie i opisany ze szczegółami, więc jeśli ktoś liczy na spektakularne sceny to w tej książce tego nie znajdzie.
Po drugie historie jakie przeplatają wspólny los głównych bohaterów są bardzo prawdziwe i nie ma w nich żadnego lukrowania czy bajeczki na dobranoc. Dwoje ludzi, którzy zostali zranieni w przeszłości próbują ułożyć swoje życie na nowo. Nie jest to łatwe, ponieważ przeszłość cały czas ich dopada. Kiedy los łączy ich drogi to oboje muszą stawić czoła swojej przeszłości. Nat jest w lepszej sytuacji, ponieważ jej życie kręci się głównie wokół rozwodu i złamanego serca, natomiast Hunter jest doświadczony przez los na każdej płaszczyźnie życia. Cały czas nie może się pogodzić z tragicznymi wydarzeniami z przeszłości, które odcisnęły ogromne piętno w jego sercu. Cały jego świat staje na głowie kiedy spotyka Nat, która jest zupełnie inna niż kobiety, które do tej pory spotkał. Ich relacja na początku jest bardzo luźna i swobodna, jednak po czasie wszystko zaczyna się komplikować.
Książka o tym, że prawdziwa miłość zawsze zwycięża oraz o tym, jak ważne jest mieć przy sobie kogoś bliskiego kto będzie z nami zawsze. Życie w samotności tylko pogarsza niektóre problemy, a my sami bardzo często je komplikujemy zupełnie niepotrzebnie. Trzeba pokonać swoje słabości i być pełnym wiary, bo tylko tak znajdziemy drogę do życiowego szczęścia.

Po pierwsze niech nie zwiedzie was tytuł książki i opis, które sugerują,...

To już kolejna książka Vi Keeland po którą sięgnęłam. Uwielbiam styl autorki, w jej książkach znajduje wszystko czego oczekuje od romansów z odrobiną pikanterii w dobrym guście. Jej książki czyta się lekko, pomimo, ze w każdej poruszony jest jakiś cięższy temat: uzależnienie, smierć najbliższych, choroby czy strach przed odrzuceniem. Od pierwszego momentu, kiedy poznajemy głównych bohaterów da się wyczuć ich wzajemne przyciąganie i niezaprzeczalną chemię. Vi nigdy nie zawodzi 🤌🏻💕

Śmiech, złość, smutek, radość, wzruszenie.. Wszystko w jednej książce..

Śmiech, złość, smutek, radość, wzruszenie.. Wszystko w jednej książce..

Kolejny raz Vi Chwyta za serce. Historia Natalii i Haydena wzrusza, bawi, pozwala czytelnikowi na wachlarz emocji. Przeczytajcie !

Fajna i przyjemna książka, którą szybko się czyta.

Fajna i przyjemna książka, którą szybko się czyta.

Tą autorka nigdy nie zawodzi. Jej książki zawsze są ciekawe, życiowe i emocjonalne. Ta również bardzo przypadła mi do gustu. Czyta się szybko i jednym tchem. Polecam

Książka która nie skończyła się typowym żyli długo i szczęśliwie po ślubie i z dziećmi. Ale żyli fugi i szczęśliwie :)