(Nie)zdobyta. Tom 1

Okładka książki (Nie)zdobyta. Tom 1
Melissa Darwood Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: (Nie)zdobyta (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
(Nie)zdobyta (tom 1)
NieZwykłe
2019-12-11
2019-12-11
Miłość romans alpinizm góry

Nie wiem jak ocenić bo czytałam połączone wydanie pierwszego i drugiego tomu. I dobrze bo nie wiem czy bym zniosła czekanie na drugą czesc a biorąc pod uwagę że czytałam do 3 nad ranem pewnie szlag bym mnie trafił. Fantastycznie napisana. Ogrom pracy jaki autorka włożyła w przygotowanie informacji dotyczących wspinaczki powalił mnie na kolana. Świetnie się to czyta, uśmiałam się bardziej niż wzruszałam, co dla mnie jest plus. Niesamowita chemia między bohaterami. Takie twistu akcji pod koniec się również nie spodziewałam. Ah zachwycona jestem.

Fantastyczna książka! Ciekawa, pełna humoru, romantyczna...
Uwielbiam książki Melissy Darwood, bohaterów przez nią wykreowanych.
Zdecydowanie muszę przeczytać wszystkie❣️

Fantastyczna książka! Ciekawa, pełna humoru, romantyczna...
Uwielbiam książki Melissy Darwood, bohaterów przez nią wykreowanych.
Zdecydowanie muszę przeczytać wszystkie❣️

Naprawdę fajna książka, świetnie wykreowane postacie, zabawna Julka, wyrazista postać Jeremiego. Dawno tak świetnie się nie bawiłam przy czytaniu romansu.

Niezdobyta to mój pierwszy romans od dłuższego czasu. Pochłonęłam dwa tomy w 3 dni. Świetnie się to czytało, lekko z humorem i serduchem pełnym emocji.
Bohaterka główna - Julka - jest dziennikarką w podupadającym wydawnictwie. Wpada na pomysł napisania wywiadu z nieisteniajacym w mediach alpinista Jeremim. Ten bosko wyglądający mężczyzna nie jest jednak skłonny do współpracy. Julia jednak jest zdeterminowana. I stawia na swoim. Powstanie książka która ma opowiadać o wejściu na szczyt K2 zimą (czego nikt wcześniej nie dokonał) jest jednak pewien haczyk...kobieta ma iść razem z nim. Mają kilka miesięcy by przygotować Julie do wielkiej wyprawy. Naszą parę łącza wspólne treningi, chwilę i rodzące się między nimi uczucie i rosnąca namiętność.
Czy emocje które ich łącza pomogą im wejść na szczyt? Czy wyznają sobie w końcu miłość? I jak wiele przeszkód będą musieli razem pokonać?
Humor Julki i jej wpadki dodają wielu emocji gdzie czytelnik usmiecha się pod nosem. A tak wielkiego i emocjonalnego finału nie sposób przewidzieć. Dla mnie ta seria to takie oderwanie się od kryminałów. Coś do przeczytania na raz. Idealnie na wiosnę 🤪 polecam serdecznie przeczytać jest jeszcze nie znacie 😉

Kolejna, fajna książka tej Autorki. Podobne klimaty co w serii As, ale nieco mniej humoru. Przyjemna historia dwojga dorosłych ludzi, którzy mają swoje pasje- totalnie różne- wspinaczka górska a dziennikarstwo, ale to właśnie dzięki tym pasjom trafiają na siebie. Czyta się bardzo przyjemnie:)

Bardzo spodobała mi się ta seria. Świetnie wykreowane, wyraziste postaci, zwłaszcza Jeremiego, chociaż roztargniona Julka wniosła z kolei do książki dużo uśmiechu. Bardzo przyjemny styl, może niewiele się dziać, a i tak czyta się z wielką przyjemnością, no i ta cudowna tematyka gór, którą autorka naprawdę zgłębiła, przekazując nam tak wiele szczegółów dotyczących wspinaczki wysokogórskiej, czy poruszanego problemu ekologii - zaśmiecania gór. Jeśli chodzi o samą treść, początkowo z samego opisu wydawała mi się zdrowo naciągana, bo jak? Redaktorka, która nie ma pojęcia o wspinaczce ma w zimie iść na K2, nawet jeśli tylko do samej bazy, żeby napisać książkę o alpiniście? Ale to były tylko pozory, bo Jeremi nie zabiera nikogo w góry bez uprzedniego porządnego przygotowania i taki też trening urządza Julce, że dziewczyna aż ma ochotę uciec, gdzie pieprz rośnie. Cała ta część skupia się na tym treningu, który bawi, a jednocześnie kipi emocjami iskrzącymi między bohaterami, ich pasjami, lękami. I choć szybko domyśliłam się, o co chodzi z Jeremim, nie zepsuło mi to całego odbioru.
Mały minus za błędy redaktorskie, które znalazłam, no niespójność co do pisania SMS-a i smsa na jednej stronie, raziła mnie też "stu procentowa" pewność.

Rewelacyjna! Super tematyka, bardzo wciągająca, śmieszna i pouczajaca. Uwielbiam JJ'a i całą historię!

Przyjemna, lekka i o całkiem oryginalnej tematyce.

Przyjemna, lekka i o całkiem oryginalnej tematyce.

Świetna książka. Polecam ! Lekkie pióro i świetny humor autorki sprawiają, że od razu sięgam po kolejny tom. To trzecia pozycja pani Melissy jaką mam przyjemność przeczytać i muszę przyznać - jestem pod ogromnym wrażeniem.

Nie często chwytam za tytuły tego typu, ale przyznaję - zachowanie i sposób myślenia Julki to coś z czym się totalnie utożsamiam! Chwilami bawi do łez, jest bardzo pocieszna, czyta się lekko, przyjemnie. Jest to książka, do której chętnie wrócę!