Sex, Not Love

Okładka książki Sex, Not Love Vi Keeland
Okładka książki Sex, Not Love
Vi Keeland Wydawnictwo: C. Scott Publishing Corp. literatura obyczajowa, romans
C. Scott Publishing Corp.
2018-01-15
2018-01-15
1942215703
Inne

Gdyby nie lista książek, które przeczytałam to nawet bym jej nie pamiętała. Przeciętna historia. Nie zostaje z nami na długo w pamięci jak to często z książkami bywa. Można przeczytać, ale bez rewelacji.

Dobra, lekka, przyjemnie się czytało. To miałbyć tylko związek bez zobowiązań.. a wyszlo tak, jak to zwykle bywa. Historia ciekawa.

Trochę za dużo wszystkiego w tej książce, jednak ogólny odbiór jest naprawdę dobry. Słowo "dobry" jest tutaj kluczowe. Nie jest ani zła, ani fantastyczna. Taka w sam raz żeby przeczytać, odhaczyć ją w swojej biblioteczce i ze spokojem przejść do jakiejkolwiek innej książki.

Są takie momenty, że ta książka naprawdę się dłuży. Od 180 strony coś się wreszcie zaczyna dziać i wtedy już leci z górki. Niektóre fragmenty są tak wzruszające, że człowiekowi się obraz zamazuje przed oczami. Jeśli ktoś jest nadwrażliwy na ludzka krzywdę to może się rozkleić 🫣

Lubię romanse, sporo podobnych tytułów za mną, ale czym więcej czytam tym Vi Keeland traci na wartości. Fabuła słaba, główni bohaterowie nie wzbudzają emocji a między sobą tylko rzucają sprośnymi tekstami. Wcale nie gorącymi jakby się mogło wydawać i ten język, który tu brzmi często żenująco. Nie wiem czy to wina tłumaczenia czy taka jest oryginalna treść? Jednak to nie moja bajka i nie jest to pierwszy tytuł, który mi nie podszedł. Zdecydowanie wolę np. Kennedy Fox, Corinne Michaels, Aly Martinez, Brittainy C.Cherry, K.A.Tucker.

Przecudowna historia, która rozłożyła mnie na łopatki. Moj nr 1 wśród moich książek. Polecam.

Lekka i wciagajaca .

Lekka i wciagajaca .

Keelend stworzyła niesamowitą historię, która bawi, wzrusza i daje co nie co do myślenia.

W całej książce nie zabrakło oczywiście oginstego romansu i pikantnych scen. A między bohaterami jest niesamowita chemia, ale i coś więcej. Oboje są po niesamowitych przeżyciach i zawirowaniach życiowych, które wpływają na ich decyzję. Jednak w całej tej opowieści jest coś jeszcze....coś co daje wiele do myślenia.

W życiu ludzie boją się podejść do wielu spraw, nie zawsze chcą podjąć ryzyko. Chcą, ale się boją. I tu też tak było w przypadku głównego bohatera. I właśnie jego historia pokazuje, że warto się przełamać, chociażby dla drugiej osoby, ale i dla samego siebie i pokonać strach. Bo być może okaże się, że wszystko będzie dobrze.

Ukazuje, że mimo przeżyć jakie człowiek doświadcza można czerpać z nich korzyści.
Pokazuje również, jak ważna jest rozmowa, wyjaśnienie sobie wielu kwestii, ale przede wszystkim jak ważne są relacje między najbliższymi. Jak ważne nie są pieniądze, ale bycie ze sobą.

Jest to bardzo wzruszająca opowieść o tym, jak w niesamowity sposób budzą się uczucia, które poprzez życiowe dramaty nie chcą być "wypuszczone". To historia, która czyta się z zapartym tchem.

Przeczytałam ją jakiś tydzień temu i musiałam sobie przypomnieć z opisu o czym właściwie była. Co oznacza, że nie zapada w pamięć, ale też nie czuje jakoś zmarnowanego czasu.
Całość podsumowałabym jako zabawę kociaka z myszką. Niby nie chce złapać, ale tylko się pobawić.
Takie sobie sympatyczne czytadełko.

Takie sobie sympatyczne czytadełko.

Ani zła, ani wybitna. Po prostu okej.

Ani zła, ani wybitna. Po prostu okej.

• Romans