Nieidealnie dopasowani

Melanie HarlowCorinne Michaels Wydawnictwo: NieZwykłe literatura obyczajowa, romans
Imperfect Match
Imperfect Match
literatura obyczajowa, romans
Klaudia Wyrwińska

Takie na raz :)

Lekka i zabawna książka. Bardzo szybko ją przeczytałam. Główni bohaterowie fajnie napisani, ale pozostali super ich dopełniali.

super

Reid i Willow – historia momentami nieco nudnawa, akcja nieco za wolna, ale odbiór bardzo dobry w ogólnym rozrachunku ;)

Książka bardzo fajnie napisana.
Mamy tutaj motyw przyjaźni damsko-męskiej z nutką miłości 😍
Podobała mi się Aspen - siostra Wills.
Miała szalone pomysły 😆

Jeśli macie ochotę na romansidło , to polecam. Idealna na zimowo - wiosenne wieczory.

Bardzo przyjemna historia Willow i Reida. Idealna książka na jeden wieczór. Bardzo zabawna i świetnie się nadaje na adaptację filmową. Od początku wiemy, jak się wszystko skończy, ale i tak się ją czyta z ciekawością i uśmiechem na twarzy.

Nieidealnie dopasowani - relaksująca, miła lektura, która dostarczy nam dużo uśmiechu, spokoju...ukazująca przemianę przyjaźni między Willow a Raidem w miłość...spełnianie i walkę o swoje marzenia...zmaganiem się ze swoimi słabościami, demonami przeszłości...świetnie wykreowani bohaterzy, polubiłam ich od samego początku - duża dawka humoru...siostra głównej bohaterki...

Mega fajna, lecz przewidywalna do granic.

miła książka, niewymagająca, odstesowująca
relaks na jednej wieczór 😊

Bardzo fajna, przewidywalna na jeden wieczór.

Dyskusje

• 2020