Ojciec Chrzestny. Trylogia

Genialna. Polecam

Genialna. Ojciec Chrzestny.
Polecam

Rewelacja

Jeśli filmowy "Ojciec chrzestny" się komuś spodobał, to należy przeczytać książkę. Pewne wątki w książce są dobrze opisane, a w filmie zostały pominięte.

Mafia. Uwielbiam takie klimaty. Wychowałam się na Ojcu Chrzestnym, Chłopcach z ferajny, Człowieku z blizną i Życiu Carlita.
Polecam iw skali 1-10 daję 20.
Rewelacja.

Jak dla mnie rewelacja. 3 genialne pozycje zawarte w 1 książce. Puzo to jeden z moich ulubionych autorów, dlatego zakup tego egzemplarza był moim obowiązkiem.

Doskonała i ponadczasowa!

Książkę tę uwielbiam, tak bardzo, że przez wiele lat ją każdemu kupowałam. Jest to książką, która powinna być w każdym szanowanym domu, który chce być uznawany za dom czytający.

Książka jest po pierwsze o wiele lepsza od filmu. A już sam film według mnie jest wybitny. Los rodziny, przedstawione postaci i wątki. To jest dla mnie majstersztyk pisarski. Uwielbiam autora i...

Rewelacyjna!

• Chcę w prezencie