ROZWIŃ ZWIŃ

Wybrany

więcej Więcej

Trochę mi zajęło przeczytanie tej książki. Nie to,żeby nic się w niej nie działo, bo dzieje się , aż nadto. W części z tych wydarzeń możemy upatrywać inspiracji o zgrozo! sytuacjami, które faktycznie miały kiedyś miejsce i rozpalały opinię publiczną.
Jednak momentami naiwne wydawało mi się to by nikt z bohaterów nie zwrócił uwagi na te dziwne zbiegi okoliczności.
Mamy...

Dla mnie... świetna. Lubię taką tematykę. Niby jedna historia, a w sumie kilka wątków. No i temat tak bliski rzeczywistości.

4,5/10
Czytało mi się płynnie, ale im dalej w las, tym gorzej...

Polecam. Rasowy thriller polityczny. Świat brudnej polityki, układów, służb. Czyta się szybko, a zakończenie wbija w fotel.

Brudny świat polityki, widziany oczami słuchaczki Radia Maryja. Wszystko tak sztuczne, że aż śmieszy. Jednym słowem szkoda oczu.

Bardzo dobra książka. Czyta się jednym tchem.Pan Piotr świetnie opisuje brudny świat polityki. Polecam !!!

Kiedyś po zamachach na WTC w Nowym Jorku widziałem gdzieś obrazek przedstawiający człowieka w domyśle zamachowca w motolotni lecącego w kierunku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie z podpisem " jaki kraj tacy terroryści" . W sumie głupi makabryczny żart . Niestety podpis pod tym obrazkiem skojarzył mi się z przeczytaną książką w stylu political fiction spłodzoną przez...

Mówi się, że polityka jest brudna i uczciwy człowiek do niej się nie garnie. Tutaj polityka jest brudna, krwawa, pełna afer, korupcji i wymuszeń. Ludzie piastujący w rządzie wysokie stanowiska są bezwględni, nie dbają o kraj, napełniają tylko własne kieszenie, potrafią po trupach dojść do celu. Wysługują się innymi pozbywajàc siè ich po wykonanou zadania. Szczucki jest...

Polityka, brudna gra.

Kolejna książka Pana Piotra, która tylko umocniła moją sympatię do powieści autora.
Przerażająco możliwa, pokazująca jak niewiele zależy od nas samych, jak łatwo stać się marionetką w czyiś rękach.
Po innych lekturach już się przyzwyczaiłam, że zakończenia są miażdżące, niestety bardzo realne, ale również smutne.
Mimo że nie lubię tematyki politycznej ta powieść mocno mnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021