Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych historii o angielskim futbolu

Ringier Axel Springer Polska
sport piłka nożna premier league
sport
sport piłka nożna premier league

Kolejna książka spod pióra Przemysława Rudzkiego.

Dogłębna analiza historii angielskiej piłki.
Autor korzystał z wielu źródeł, aby pokazać futbol na wyspach w jak najbardziej obiektywnym świetle, między innymi korzystał ze zbiorów Brytyjskiej Biblioteki Narodowej.

50 ciekawych historii o angielskim futbolu.
Obowiązkowa pozycja dla fanów Premier League.

Kawał rzetelnej reporterskiej pracy z nieśmiałymi próbami fabularyzowania niektórych wątków, bądź odnoszenia się do własnych wspomnień.
Na pewno pozycja obowiązkowa dla fanów nie tylko angielskiej ligi, bo wiele wydarzeń poruszanych przez Przemka Rudzkiego weszło już do kanonu światowego futbolu.
Sporo jest też jednak takich, o których istnieniu wiedzą zapewne nieliczni i...

Myślę, że jest to książka nie tylko dla fanów futbolu. Historie są bardzo ciekawe i wciągające, każdy zwolennik ciekawych i interesujących opowieści coś znajdzie dla siebie. Jako fanka piłki nożnej dowiedziałam się wiele, czy to o trenerach, niesamowitych wynikach, historii pierwszych piłkarzy, o których często się nie pamięta. Polecam książkę ze względu na świetny materiał...

Przemek Rudzki przedstawił Nam 50 historii z angielskich boisk, jak i sytuacji poza nimi. Niektóre były słabsze, ale w większość z nim czytało mi się bardzo przyjemnie np. jak ten o Eltonie Johnie. Oby więcej takich książek!

Męczę się okropnie przy tej książce i z ulgą czekam na jej zakończenie. Przemysława Rudzkiego jako eksperta cenię i często oglądam materiały z jego udziałem. Uwielbiam wszelkiego rodzaju anegdotki i historyczne kwestie. Niestety, ale książka jest bardzo słaba. Zapiski są krótkie i zajmuję np. 7 stron. Jednak często łapię się na tym, że jestem zwyczajnie zmęczony po tych...

Jako wielki fan angielskiej piłki mogę napisać tylko jedno - arcydzieło!

Dla każdego kibica ligi angielskiej lektura obowiązkowa. Dużo ciekawych informacji, mało znanych faktów. Polecam

Świetny zbiór ciekawostek i anegdot. Książka dopracowana, napisana tak, że widać pasję autora. Polecam tylko robić przerwy w czytaniu, żeby - jakkolwiek ciekawe informacje - w końcu nie przytłoczyły.

Interesująca książka. Wiele świetnych historii, które mogą być zaskakujące nawet dla największych fanatyków angielskiego futbolu!

Zbiór interesujących faktów, ciekawostek, nietypowych wydarzeń rozgrywających się na przestrzeni lat w historii angielskiej piłki. Nie przepadam za historycznymi opowiastkami ale książkę czytało się przyjemnie. Może być źródłem wiedzy dla fanów futbolu. Polecam czytać w częściach aby wszystkie informacje nie zlały się w jedną całość.

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Sport
  • Sportowe
  • Piłka nożna

Przemysław Rudzki Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych historii o angielskim futbolu Zobacz więcej