Łańcuch

Adrian McKinty Wydawnictwo: Agora kryminał, sensacja, thriller
The Chain
Dariusz Żukowski
Agora
kidnaping literatura angielska niebezpieczeństwo porwanie szantaż thriller trauma walka o życie wyścig z czasem
The Chain
kryminał, sensacja, thriller
Dariusz Żukowski

Oficjalne recenzje i

Ogniwa strachu

[ 15 ] Link do recenzji

Rewelacyjny thriller wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do końca. Dzięki krótkim rozdziałom i wartkiej akcji książkę czyta się błyskawicznie. Polecam

Ofiara
Porywacz
Ocalały
Kryminalista
A Ty kim jesteś?
Gdy jesteś w Łańcuchu, stajesz się każdym z nich.
Dzwoni twój telefon. Ktoś porwał ci dziecko. Aby je uchronić, musisz porwać kolejne dziecko. Tak działa ŁAŃCUCH, przerażająca organizacja, która ofiary zmienia w przestępców. Jeśli go przerwiesz, twoje dziecko zginie.

Jak tylko zobaczyłam reklamę z zapowiedzią tej książki (z Magdaleną Popławska w roli głównej), to od razu wiedziałam, że muszę ja przeczytać!
Bałam się, że będzie zbyt przereklamowana, ale na szczęście tak nie było. I chociaż, zakończenie odrobinę rozczarowało, to czytałam ją z dużym zaciekawieniem, momentami zastanawiając się, co ja bym w takiej sytuacji zrobiła...brrr aż...

To jest książka z tych w rodzaju: widzę treść jakbym oglądała film. Uwielbiam tak skonstruowane powieści. Jest super pomysł na historię, są fajni złożeni bohaterowie, ale łatwi w odbiorze, jest mega akcja, jest napięcie do samego końca. Polecam!

W sumie książka bardzo ciekawa . Jednak sami oceńcie . Ja nie żałuje .

Czasami głupota postaci irytuje. Podkreślam czasami. Ogólnie wszystko jakby zbyt szybko się dzieje. Ostatnia ćwiartka najciekawsza. Pomysł z dwójką rodzeństwa bliźniaków którzy mordują trochę trąci śmiechem.

Jak szybko nasze wysokie mniemanie o sobie może ulec zmianie? Wystarczy jeden telefon, by wszystkie wyznawane przez nas dotychczas wartości zdezaktualizowały się. Taki telefon odebrała Rachel. Dowiedziała się, że porwano jej córkę. Aby Kelly wróciła cała i zdrowa do domu, Rachel musi zapłacić okup i uprowadzić jakieś dziecko. Od teraz stała się ogniwem łańcucha, którego...

Najlepsza książka jaką czytałam, żadnej policji, akcja dzieje się tu i teraz, polecam wszystkim.

Tak łatwo mnie przestraszyć, że w zasadzie nie powinnam czytać thrillerów, ale natura człowieka jest przewrotna... Łańcuch mnie nie przestraszył. Ba! On nawet nie za bardzo trzymał mnie w napięciu. Była to książka co najwyżej poprawna, dość przewidywalna i choć pomysł na fabułę był oryginalny z początku, to im dalej, tym robiło się bardziej sztampowo i mało ciekawie.

ciekawa, wciągając - chociaż końcówka słabawa ...

Dyskusje

1 128