„Bardzo potrzebna mi jest przyjaźń Pana” – Zbigniew Herbert, Heinrich Kunstmann: Listy 1958-1970

Zbigniew HerbertHeinrich Kunstmann Wydawnictwo: Universitas Seria: Polonica Leguntur biografia, autobiografia, pamiętnik
Universitas
listy Zbigniew Herbert
biografia, autobiografia, pamiętnik
Polonica Leguntur
listy Zbigniew Herbert

Okładka książki Twórczość 4/2020 Leszek Bugajski, Andrzej Busza, Zbigniew Herbert, Mateusz Pieniążek, Piotr Prachnio, Redakcja miesięcznika Twórczość, Leszek Siemiński, Xawery Stańczyk, Julian Stryjkowski
7,0
Twórczość 4/2020 Leszek Bugajski, An...
Okładka książki Zeszyty Literackie nr 144 / 2018 Anna Arno, Karol Berger, Josif Brodski, Benedetta Craveri, Józef Czapski, Irena Grudzińska-Gross, Zbigniew Herbert, Maria Iwaszkiewicz, Wojciech Karpiński, Harry hrabia Kessler, Ewa Kuryluk, Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Claudio Magris, Piotr Matywiecki, Piotr Mitzner, Maciej Miłkowski, Czesław Miłosz, Paweł Muratow, Anna Piwkowska, Redakcja kwartaln. Zeszyty Literackie, Tomasz Różycki, Roberto Salvadori, Marci Shore, Adam Szczuciński, Michał Szymański, Snyder Timothy, Barbara Toruńczyk, Tomas Venclova, Adam Zagajewski, Tomasz Łubieński, Szymon Żuchowski
7,0
Zeszyty Litera... Anna Arno, Karol Be...
Okładka książki Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955 -1996 Zbigniew Herbert, Wisława Szymborska
7,7
Jacyś złośliwi... Zbigniew Herbert, W...