Pisanie to bardzo bolesna przyjemność. Listy 1951-1967

Zbigniew HerbertHenryk Święcicki Wydawnictwo: Znak biografia, autobiografia, pamiętnik
Znak
literatura polska wspomnienia listy
Znak
biografia, autobiografia, pamiętnik
literatura polska wspomnienia listy

Okładka książki Twórczość 4/2020 Leszek Bugajski, Andrzej Busza, Zbigniew Herbert, Mateusz Pieniążek, Piotr Prachnio, Redakcja miesięcznika Twórczość, Leszek Siemiński, Xawery Stańczyk, Julian Stryjkowski
Ocena 7,0
Twórczość 4/2020 Leszek Bugajski, An...
Okładka książki Zeszyty Literackie nr 144 / 2018 Anna Arno, Karol Berger, Josif Brodski, Benedetta Craveri, Józef Czapski, Irena Grudzińska-Gross, Zbigniew Herbert, Maria Iwaszkiewicz, Wojciech Karpiński, Harry hrabia Kessler, Ewa Kuryluk, Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Claudio Magris, Piotr Matywiecki, Piotr Mitzner, Maciej Miłkowski, Czesław Miłosz, Paweł Muratow, Anna Piwkowska, Redakcja kwartaln. Zeszyty Literackie, Tomasz Różycki, Roberto Salvadori, Marci Shore, Timothy Snyder, Adam Szczuciński, Michał Szymański, Barbara Toruńczyk, Tomas Venclova, Adam Zagajewski, Tomasz Łubieński, Szymon Żuchowski
Ocena 7,0
Zeszyty Litera... Anna Arno, Karol Be...
Okładka książki „Bardzo potrzebna mi jest przyjaźń Pana” – Zbigniew Herbert, Heinrich Kunstmann: Listy 1958-1970 Zbigniew Herbert, Heinrich Kunstmann
Ocena 6,0
„Bardzo potrze... Zbigniew Herbert, H...