Przypadki dziwne i przedziwne - zbiór opowiadań

Okładka książki Przypadki dziwne i przedziwne - zbiór opowiadań
Michał Paweł Wydawnictwo: SELF-PUBLISHER literatura piękna
literatura piękna
SELF-PUBLISHER
2019-02-06
2019-02-06
powieść satyra groteska

więcej Więcej

Książka napisana w lekkim klimacie, zwierające elementy humorystyczne. Opowiadania nie są przesadnie długie i akcja szybko się zawiązuje. Wszystkie historie można przeczytać "na raz" w pociągu. Moje ulubione to: Przeprowadzka i Metro. Zawierają elementy zagadki i odkrywania tajemnicy, które najbardziej mi przypadły do gustu. Całość oczywiście godna polecenia.

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki Przypadki dziwne i przedziwne - zbiór opowiadań