Can't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds

Okładka książki Can't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds David Goggins
Okładka książki Can't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds
David Goggins Wydawnictwo: Lioncrest Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Can't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds
Lioncrest Publishing
2018-12-04
2018-12-04
canthurtme seal ultra
Inne

Książka która mówi o tym, że jeśli poświęcisz swój sen, rodzinę, balans, a przede wszystkim zdrowie - możesz osiągnąć niezwykłe rezultaty. Nic w tym odkrywczego.

Ważne:
zastanowiłbym się, czy na pewno mental, który jest tutaj przedstawiony prowadzi ku gwiazdom, czy raczej ku łóżku szpitalnemu.
Nie zachęcam do takiego podejścia do trenowania, zniszczysz sobie organizm na całe życie.
Zachęcam do zaczerpnięcia postawy Gogginsa: nigdy się nie poddawaj + ciężka praca.

Jak ktoś lubi masochistyczne, brutalne treningi to świetnie odnajdzie się w tej historii. Wpływ na to miała przemoc i maltretowanie w dzieciństwie przez ojca. Autor jak sam opisuje walczy z samym sobą i psychologicznie w swoich oczach chcę odnaleźć akceptację i poczucie spełniania.

Motywująca, ale i smutna opowieść.

Ważne:

Jak ktoś lubi masochistyczne, brutalne treningi to świetnie...

Goggins jest totalnym świrem i niekoniecznie we wszystkim należy go naśladować, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem. Książka jest bardzo, bardzo motywujaca.

Świetna książka!

Świetna książka!

rewelacyjna książka!!! To właśnie jedna z tych, która sie kocha od pierwszej strony

Motywująca, pokazująca jak ważnym czynnikiem tak naprawdę we wszystkim jest nasz umysł

Goggins opisuje historię swojego życia i tego jak potrafił zaprząc swój umysł do łamania barier fizycznych. Jedna z lepszych książek, nie jest to miałka, motywacyjna szmira jakich wiele na rynku - jest krew, są łzy i wiele bólu. Kupiłem ją wraz z "Atomowymi nawykami" więc bardzo dobrze zastosować reguły dotyczące nawyków podlane nastawieniem od Gogginsa w swoim życiu.

To jedna z tych książek która pomaga napędzić zmianę. Polceam

To jedna z tych książek która pomaga napędzić zmianę. Polceam

Zanim sięgnąłem po tę książkę słyszałem już wielokrotnie słowa Gogginsa, które często dawały mi siłę do działania. To człowiek, który jest jednym z nielicznych na tej planecie, którzy postępują zgodnie z jego wzorcem osoby niezniszczalnej. Jego doświadczenia, zwycięstwa i porażki niosą przesłanie, że nic nie jest niemożliwe. To paliwo do działania, którego potrzebowałem.

Niesamowita historia człowieka legendy. Miejscami czyta się z lekkim niedowierzaniem ale po chwili uświadamiam się że to jednak musi być prawda. Ciężkie dzieciństwo, depresja matki, dorastanie w najbardziej rasistowskim stanie Ameryki, problemy w szkole a później ogromna nadwaga i beznadziejna praca, nie powstrzymują go żeby spełnić swoje marzenie i dostać się jednostek specjalnych SEAL. Później wcale nie jest z górki. To co się dzieje dalej to nie jest już przechodzi do Legendy… prawdopodobnie bardzo dobre predyspozycje ale i niezwykła wytrwałość oraz determinacja sprawiają że przechodzi najtrudniejsze szkolenia wojskowe w Ranges School, Air ForceTactical Air Controller. Bierze udział w maratonach i ultramaratonach. Biegnie w wyścigach w których bierze udział jeden z najbardziej znanych ultramaratończyków Scott Jurek ( jeden z bohaterów książki „Urodzeni Biegacze”).
Książkę dobrze się czyta, jest wielowątkowa , dużo się w niej dzieje, jest bardzo wciągająca :)

• Do kupienia
  • Biografie