Rytmatysta

The Rithmatist
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Studniarek-Więch
Inne

Bardzo przyjemna, oryginalna lektura. Po prostu przeleciałam przez tę historię. Nie szło się oderwać. Fajne postaci, ciekawy świat - niby nasz, ale gdyby historia potoczyła się inaczej i z dodatkiem tej kredowej magii.

Powiem szczerze, że początkowo nie do końca rozumiem te kredowe rysunki i zasady działania różnych sposobów ich rysowania. Jednak Sanderson tak dobrze to...

Cieniutka, rewelacyjna książka, o oryginalnej fabule. Lekka, do pochłonięcia na raz.

Trzeba trzymać kciuki, że kiedyś powstanie kontynuacja.

Bardzo przyjemna książka. Sanderson jak zwykle nie zawodzi. Zafascynował mnie nowy pogląd i sposób na magię w tym świecie. Uważam, że ta historia ma ogromny potencjał i mam nadzieję, że powstaną kolejne tomy.

Rewelacyjna fabuła, ciekawe postacie.

Mam bardzo mieszane uczucia bo z jednej strony przyjemna i szybka książka z ciekawym motywem i bądź co bądź dużym potencjałem jednak z drugiej strony historia przedstawiona w sposòb typowy dla książek dla nastolatków. Oczywiście nie twierdzę że to źle ale niestety okres nastoletni mam już dawno dawno za sobą

Na półkach: , , , ,

Brandon Sanderson to autor fantastyki, który nie zawodzi. Kiedy zobaczyłam, że na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka autora, wprowadzająca całkiem pionierski świat, po prostu musiałam się z nią zapoznać. „Rytmatysta” oczywiście nie zawiódł oczekiwań.

Fabuła skupia się na postaci Joela, który jest synem wytwórcy kredy z Akademii Armedius, w której chłopak się uczy....

Dobre, ale uważam że autora stać na więcej

Książka oryginalna i ciekawa, mam nadzieję, że powstanie następna część

Kolejna całkiem ciekawa książka Brandona Sandersona. Moje oczekiwania wobec niej nie były zbyt wielkie. Na szczęście Brandon nie zawiódł i jednak dostarczył kilka godzin bardzo przyjemnej historii. Joel co prawda w mojej ocenie jest średnio napisaną postacią, jego fiołek na punkcie Rytmastyki jest aż nazbyt przesadzony, ale jego rudowłosa koleżanka skradła moje serce. Jak...

Dyskusje

1 069