Bóg Lubi Się Kochać - Częśc Trzecia - Podziemna Cywilizacja

literatura obyczajowa, romans
9788365720139
Agnieszka Sowińska
tantra ezoteryka wiedza tajemna

Niesamowita wiedza podana w lekki sposób. Otwiera w głowie nowe drzwi i wyrywa ze schematów. Pokazuje, że to czego nas uczą i wpajają do głowy to tylko jedna z wersji a nie wielka niepodważalna prawda. Chętnie przeczytałabym kolejne.

Książka utrzymana w stylu i atmosferze poprzednich dwóch części. Lekka i wartka akcja powoduje, że można bardzo szybko przeczytać. Uważam, że jednak szybko nie było by warto. Dla mnie pozycja jest ciekawa przede wszystkim z uwagi na świeżość w postrzeganiu świata (zupełnie inną niż wszystko z zachodniej jultury) i duże bogactwo myśli i szczegółów pobocznych. Na przykład...