Odmładzające jabłka czyli Starosłowiańska Sztuka Miłości

Okładka książki Odmładzające jabłka czyli Starosłowiańska Sztuka Miłości
Ar Luczis Pustota Wydawnictwo: brak wydawnictwa baśnie, legendy, podania
baśnie, legendy, podania
молодильные яблоки начка любви древниж славян
brak wydawnictwa
2012-01-01
2012-01-01
słowianie baśnie mistyka wiedza tajemna Tanta Kamasutra seks miłość para

Z przykrością wystawiam negatywną ocenę. Kupiłam książkę oraz uczestniczyłam w warsztatach autora. Przeczytałam i niestety odebrałam to jako "ciekawostkę" , bowiem dla mnie bardzo tracą na wartości słowa, jeśli nie są zgodne z praktyką. Nie byłam ani zwolenniczką ani przeciwniczką Słowian, czy "nauk duchowych", "tantry" w takim ujęciu, natomiast teraz uważam że wystawia to tym naukom, złą opinię. Dziękuję i życzę autentyczności, życzliwości, miłości dla Wszystkich :)

Książka z cyklu tych, które mogą wiele zmienić w życiu człowieka. Odszyfrowuje wiedzę dotyczącą energii seksualnej człowieka. Pokazuje jak współczesne podejście do seksu przyczyniło się do ograniczenia tej cudownej energii i wpływa szkodliwie na ludzkie życie. Informacje są dość pokrewne z wiedzą zawartą w serii Anastazja, choć skupiają się na relacjach między mężczyzną a kobietą. Pozycja szczególnie dla zgłębiających tajniki tantry.

Książka przypomniła mi inną czytaną przez mnie pozycję: Ślady palców bogów, chociaż to zupełnie inna kultura i temat. Elementem wspólnym jest zakodowanie informacji w postaci symbolicznego mitu/baśni, legendy. W Śladach...o ruchu precesyjnym Ziemi w Jabłkach...o naszych ciałach. Niezależnie od tego w jakim stopniu uznamy informacje z książki za wiarygodne, jest to rewelacyjna pozycja. Można ją czytać jak podręczki fizjologi, jak duchowe nauki albo jak świetne science fiction - lepsze od klasycznych, bo stopień uwiarygodnienia i dopracowania szczegółow jest ogromny.

genialna ksiązka , bardzo polecam, DZIEKUJE i wszystkiego dobrego, dużo Miłości-Radości-Szczęścia dla Wszystkich :)

Dodaj cytat z książki Odmładzające jabłka czyli Starosłowiańska Sztuka Miłości