Okładka książki Pięć smoków podtrzymujących jednego świętego : wprowadzenie do nauki o miłości i jogi tantrycznej Ar Luczis Pustota
Ar Luczis Pustota Wydawnictwo: Uraeus ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
"PIĘĆ SMOKÓW - Wprowadzenie do nauki o miłości i jogi tantrycznej"
Uraeus
2002-01-01
2002-01-01
838573290X
joga tantra miłość seks para TAO

Dołączam się do dużego negatywu o Luczisie i jego metodach, może coś można z nich wyciągnąć ..........ale ryzyko przebywaniu w jego polu uwagi jest bardzo ryzykowne. Ludzie się załamują, są wyczerpani, wykorzystani energetycznie, materialnie intelektualnie - tam gdzie masz swoje zasoby i talenty jemu potrzebne na pewno po nie sięgnie z uroczym uśmiechem, komplementami i słodką pseudo "miłością" - taki usypiacz czujności i ochrony siebie a jak nie dasz do poczujesz się winny, złym człowiekiem, opętanym, chciwym i że z tobą jest coś nie tak itp. manipulacje .....sama wiedza ....częściowo dobra ale przeplata się tam poniżenie kobiet, pokrętne teorie które się w życiu nie sprawdzają, uważa sie za wybrańca i wysoko postawioną istotę duchową przed którą generalnie trzeba się usłużnie kłaniać i kajać, służyć z wdzięcznością łaski, przynajmniej uniżenie zachowywać - okazywać szczególną atencję i zachowanie, inaczej będzie jakaś kara duchowa ...... To tylko część pokrętności .....uważajcie baaardzo szukając u niego pomocy - mężczyźni także.

Może coś o autorze - ku przestrodze - podaje się za psychologa lecz jego umiejętności w tym zakresie są przerażające i zrobił nie jednej kobiecie i mężczyźnie krzywdę, traumę, lub straumatyzował ponownie odgrzebując stare bóle z nieświadomości na nowo, a wiedza psychologiczna stara i dawno już nieaktualna, krzywdząca, w opinii naszych psychologów z którymi konsultowane było jego zachowanie wynika, że rosyjska psychologia rządzi się swoimi prawami i różni się od kanonów czy nowego spojrzenia. Jak w banku macie u tego Luczisa zafundowaną karuzelę emocji i traum i pozorną pomoc, adorację - takie utrzymanie przy życiu aby mógł bardziej z ciebie człowieku skorzystać.
Wielu współpracujących z nim blisko ludzi odeszło i nie chce mieć z nim nic wspólnego, organizatorzy, kamerzyści, tzw. uczniowie, ale i wielu co się na nim poznali. Nie trzymają się go ludzie dorośli tylko bardzo poranieni i szukających pomocy - czyli jeszcze w roli dziecko - co skrzętnie wykorzystuje dla swoich celów. Dojrzałe pewne siebie kobiety i mężczyźni jakoś nie trzymają się tego pana. Jest podejrzenie o pewien aspekt narcyzmu (gwiazdorzący być może) . Uważajcie na rytuały różne także z czaszą - nie wiecie kogo on przywołuje i tego Wam nie powie, omota, wystraszy duchowymi dyrdyłamami, nie dajcie się zwieść - a w tym jest dobry, zauroczyć i zaśnić potrafi jak nikt, może jak profesjonalny manipulator. Jego interpretacje np. snów są błędne i zmanipulowane, nie ufajcie wszystkiemu co mówi lub robi. Takie techniki jakie on stosuje, w tym świecie już nie są dozwolone, dość już cierpienia i manipulacji dla swojej korzyści.

• Rodzina
  • 💡 Filozofia
  • 📜 Religia
  • Joga
  • Medytacja | duchowość | ajurweda | joga | świadomość ciała | sport
  • Tantra
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Wschód Zachodowi