Minecraft: wyspa

Max Brooks Wydawnictwo: Muza Seria: Minecraft (Wydawnictwo MUZA) fantastyka, fantasy, science fiction
Minecraft: The Island
fantastyka, fantasy, science fiction
Ewa Ziembińska
Minecraft (Wydawnictwo MUZA)
dla dzieci dla młodzieży gry

Ta książka to moje... zainteresowanie od pierwszego wejrzenia. Na mojej liście "Do przeczytania" figuruje co najmniej kilka książek z uniwersum Minecrafta, ale ta była szczególna. Dlaczego? Ano dlatego bo chciałam zobaczyć w jaki sposób ugryzie ten temat autor znany przede wszystkim "poważniejszych" książek.
Nie zawiodłam się. "Minecraft. Wyspa" to tytuł ukazujący przygody...

Uwaga, ta ksiązka wciąga!

Najlepsza książka o Minecrafcie. Inne, które czytałam (oprócz tych z tej serii) były głupie i bezwartościowe (dzieciaki nazywające dyrektoro noobem itp.)

super książka. mam nadzieję że wyjdzie kolejna część kontynuująca te przygody.

Przeczytałem ze względu na syna, żebym też wiedział o co chodzi w tym blokowym świecie.
Ciekawy wstęp do blokowej przygody.
Może w końcu zagram z synem i nie będę takim noobem nie wiedzącym o co tu chodzi.

Świetna książka dedykowana dla fanów gry Minecraft i nie tylko.

Już na samym wstępie trzeba dodać, że może ją czytać osoba, która także z światem kwadratów nie miała jeszcze styczności. Jesteśmy powoli wprowadzani w ten dziwny świat wraz z bohaterem, który do niego trafił. Niech każdy sobie...

książka fajna ale czasami jest zła ale mało tylko na poczontku (Tymon, 11 lat)

Minecraftowa wersja Robinsona Cruzoe 😁

Nasz bohater budzi się w nieznanym miejscu, ale nie to jest najgorsze. Świat składa się z kwadratów i wszystko jest jakieś dziwne. Idealne uzupełnienie do samej gry, wiele porad, a przy tym naprawdę wciągająca opowieść, która może nas czegoś nauczyć, bo każdy rozdział kończy się jakimś morałem :)

Tytuł głównie dla najmłodszych, ale...

Książka przeznaczona dla fanów Minecrafta i tylko dla nich. Napisana luźno, bez fajerwerków. Jest to po prostu zbiór powiązanych ze sobą przygód, które przeżywa narrator na tytułowej wyspie. Czyta się szybko i równie szybko zapomina, co się działo. Do przeczytania na raz w podróży pociągiem.

Świat z sześcianów, pełen własnych reguł i samouzdrowienia to miejsce akcji dobrze znane naszym dzieciom z ekranu komputera lub telewizora. Powieść jest bowiem osadzona w wirtualnym świecie jednej z gier dla dzieci i młodszej młodzieży – chyba najbardziej popularnej na przestrzeni ostatnich kilku lat – w świecie Minecraft. Stanowi to z pewnością dla młodych miłośników tej...

Świetna, zabawna...gra?...książka? Czułam się tak jakbym czytała dobrą książkę jednocześnie grając we wciągającą grę.
Główny bohater budzi się w świecie Minecraft, nie ma normalnych dłoni, jego ubranie jest narysowane a cały świat składa się z sześcianów. Niewiele pamięta ze swojego życia ale ma świadomość, że coś jest bardzo nie tak. Powoli poznaje zasady rządzące tym...

Dyskusje

• 2019
  • Legimi
  • Posiadane
  • 2020
  • Książeczki Maji i Kacperka

Dodaj cytat z książki Minecraft: wyspa