Age of Legend

Michael James Sullivan Wydawnictwo: Grim Oak Press Cykl: Legendy Pierwszego Imperium (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9781944145293
Grim Oak Press
Legendy Pierwszego Imperium (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781944145293

Kolejna część zaczyna się parę lat po zakończeniu Age of War. Wojna trochę zwolniła i tak samo akcja w tym tomie. Co oczywiście nie oznacza, że nic się nie dzieje ;) Mimo, że dużo gadania to chyba najszybciej przeczytany z dotychczasowych.
No i moment w którym się kończy przyszedł tak nagle, że brak wiedzy co dzieje się dalej wywołał prawie fizyczny ból ;)

• Polskie wydanie?
  • 00 - DO KUPIENIA