Epoka mitu

Okładka książki Epoka mitu
Michael James Sullivan Wydawnictwo: Mag Cykl: Legendy Pierwszego Imperium (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Legendy Pierwszego Imperium (tom 1)
Age of Myth
Mag
2021-12-31
2021-12-31
Data 1. wydania:
2016-06-28

Jak na pierwszy tom jest bardzo dobrze. Akcja na pewno się zagęści w kolejnych. Bo jak na "epopeje historyczną" w pierwszym tomie raczej poznajemy pierwszoplanowe postacie i jesteśmy świadkami małego lokalnego konfliktu, który zapewne ja początkiem wielkiej wojny ludzi i elfów. Poznajemy paru bohaterów, których znamy z opowieści z poprzednich dzieł Sullivana. Jest też parę smaczków dla fanów z dobrą pamięcią ;) Generalnie jeśli podobały Ci się przygody Hadriana i Royce'a to na pewno spodoba Ci się Age of Myth.
Teraz pozostaje niestety czekać rok na kolejny tom :/

Dodaj cytat z książki Epoka mitu