Alice Oseman Wydawnictwo: Alice Oseman Cykl: Heartstopper (tom 1) komiksy
Heartstopper (tom 1)
komiksy
angielski
romans lgbtq książka młodzieżowa

Nie sądziłam, że kiedykolwiek tak wciąnie mnie czytanie komiksu. Było w nim coś tak pięknego i prawdziwego, że nie mogłam się oderwać i przeczytałam wszystko za jednym razem.

Moim zdaniem jest naprawdę dobra i warto od niej zacząć czytanie po angielsku.

Niby taka nieskomplikowana historia, ale łapie za serce, oj łapie. I nie chce puścić. "Heartstopper" to urocza i ważna książka o odkrywaniu samego siebie i o toksycznych relacjach. A kreska? Taka jak historia. Prosta, ale śliczna.

Komiks można przeczytać (za darmo i legalnie) w internecie. Więcej informacji na stronie autorki.

Przeurocze, życiowe, ślicznie narysowane. Cudo.<3

Wholesome

Cudowna, lekka opowieść z przepiękną kreską. Historia zawadza o kilka trudnych tematów, które fajnie, że są. Nieprzesadzone, ze smakiem.

Historia prosta jednak przepełniona emocjami, wzbudzająca ciepło w sercu i uśmiech na twarzy. Główni bohaterowie są przesympatyczni, a poruszane wątki nie kończą się jedynie na historii miłosnej.

Urocza historia. Fajna propozycja dla młodej osoby, która chce spróbować z czytaniem po angielsku i lubi tematy licealnych romansów.
*czytałam na tapas

Od zawsze czytam po polsku, jednak od pewnego czasu tkwiło we mnie pragnienie poznawania zagranicznych tytułów, ale wewnętrzna blokada była silniejsza. Do końca liceum mój poziom języka angielskiego był całkiem niezły, jednak na studiach cofnęłam się, nie wspominając o ostatnich latach spędzonych na wychowywaniu dzieci i braku czasu na szlifowanie wcześniej nabytych...

Dyskusje

• Po angielsku