World of Warcraft: Before the Storm

Okładka książki World of Warcraft: Before the Storm
Christie Golden Wydawnictwo: Del Rey Cykl: World of Warcraft (tom 15) Seria: World of Warcraft fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
World of Warcraft (tom 15)
World of Warcraft
Del Rey
2018-06-12
Data 1. wydania:
2018-06-12
angielski
gra komputerowa tie-in gry

więcej Więcej

jeśli jesteś fanatykiem gry WoW albo lubisz ten klimat to książka zainteresuje Cię na pewno. nie tak obstawiałem zakończenie ale warto zabrać sie za ten egzemplarz, polecam. coś co fascynuje od początku i nie odpuszcza aż nie zakończysz tej powieści...

Kolejny warcraftowy przeciętniak, tylko dla zatwardziałych fanów i znawców uniwersum :)

Jak dla mnie wątek miłosny przeplatany z główną fabułą, mógłby zostać wycięty. Mimo wszystko wyciska łzy na samym końcu.

Ciekawy wstęp do nowego konfliktu w dodatku BFA. Osobiście nie przypadła mi bardzo do gustu, chodź przeczytałem ją dosyć szybko. Myślę że po prostu jestem znudzony na siłę ciągnięciem tego konfliktu i osobiście bardzo to zauważam w tej książce. Ale takie jest to uniwersum. Pozycja obowiązkowa przed rozpoczęciem przygody w obecnym świecie World of Warcraft.

Książka dla fanów World of Warcraft.

Historia jest opowiadana przed wydarzeniami Battle for Azeroth. Książka pokazuje prawdziwe oblicze bezlistosnej Lady Sylvanas, która gasi piękne nadzieje ludzi i nieumarłych, którzy zachowali swoją świadomość. Nie tylko to jest poruszane w książce. Pojawia się także istotny wątek odnośnie Azerytu - wojny o Azeryt (krew Azeroth), krótki...

Może to przez to, że coraz mniej oddaje się światowi Warcraft, ale ta część wyjątkowo nie pociągnęła mnie za sobą.

Nie od dzisiaj wiecie, że jestem fanką gier komputerowych w równym stopniu, co książek. Coraz częściej możemy się spotkać z książkami, które opowiadają o grach. Są ich rozszerzoną historią, albo są przepisane na papier z tego, co możemy zobaczyć na ekranie komputera. Miałam już...

Najgorsza książka Warcrafta, ale jak każda inna, wciąga.

World of Warcraft "Cisza przed burzą" (ang. Before the storm) ukazała się na 2 miesiące przed wyjściem nowego dodatku do gry komputerowej, o tytule "Battle for Azeroth". Autorem jest Christie Golden, dla której jest to już 11 pozycja w uniwersum Warcrafta.
Książka jest wprowadzeniem do dodatku "Battle for Azeroth", choć nie trzeba jej znać by móc odnaleźć się w fabule gry...

Okładka
idealna do fantasty

skąd

własna

fabuła
Horda i Przymierze konflikt

Moja opinia

Właśnie wkraczam, w świat Warcfaft.I było,to wejście z ogromną radością.
Bo,to co dostałem tu.Jest mega dobre,właśnie oglądam sobie Fandom.
I widzę,że jeszcze muszę nadrobić.
Fabuła jest,bardzo wciągająca.Autorka piszę,w miarę lekkim piórem.
Chociaż,ja wielu postaci nie znam...

• 2018
  • Fantastyka