Niewinni i cała reszta

Dana Spiotta Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
2018-07-13

Zdumiewające jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa obraz. To, co widzimy służy nam do oceny świata oraz innych ludzi. Nawet, gdy nie widzimy drugiej osoby np. rozmawiając przez telefon i tak sobie ją wizualizujemy w naszej podświadomości. Za pomocą obrazu, np. oglądając film, możemy przenieść się wyobraźnią w inne miejsce, doznać ukojenia.
Zdają sobie z tego sprawę...

• 2018
  • New Sincerity
  • Moje
  • Romans
  • Chcę w prezencie
  • Biblioteka!
  • Z filmem w tle

Dodaj cytat z książki Niewinni i cała reszta