Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.95 zł

To jedno zdjęcie

Patronat LC
Dorota Milli Wydawnictwo: Filia Cykl: Marzenia do spełnienia (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Filia
marzenie poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie show-biznes spotkanie tajemnica uczucie
Marzenia do spełnienia (tom 3)
literatura obyczajowa, romans

Wspaniała książka😃

Książka pisana na wzór poprzednich części jednak sama historia niby podobna bo kończy się spełnieniem miłości. Jednak ma w sobie to coś co wciąga i chce się czytać dalej i dalej. Bardzo ważne problemy porusza i ogólnie daje do myślenia.

Kolejna pozycja z cyklu "Marzenia do spełnienia". Tym razem losy Eugenii Lipiec, przyjaciółki Rozalii Lis, marzącej o karierze modelki.
Czasami warto rzucić wszystko i pójść na żywioł mając przed oczyma wymarzony cel. Na drodze spotykamy ludzi zawistnych i wrednych, ale także życzliwych i dobrych. Tych pierwszych należy wyrzucić i unikać, a o tych drugich dbać jak o skarb....

Lekki romans, lekko się czytało, bez zapartego tchu. Powiastka jak wiele innych na rozluźnienie nerwów, bez wielkich uniesień, bez zawitych wątków, a szkoda bo temat można by rozwinąć

Młode dziewcze wyjeżdża do Londynu by zostać top modelką. Nudne jak flaki z olejem, nie dobrnęłam do końca.

Kolejna część opowiadająca o czterech przyjaciółkach. Tym razem akcja skoncentrowana jest na Eugenii.
Powieść zaczęła się bardzo ciekawie i od początku wciągnęła w swoją fabułę. W zasadzie też od pierwszych stron była bardzo przewidywalna, jeśli chodzi o wątki uczuciowe.
Ogólnie rzecz biorąc z chęcią zagłębiałam się w kolejne rozdziały, chcąc poznać dalsze losy bohaterki...

Dalsze losy jednej z 4 przyjaciółek. Eugenia przyjeżdża do Londynu z marzeniem zrobienia kariery modelki co nie do końca jej się udało w Warszawie. Eugenia to pełna życia postrzelona dziewczyna z ognisto rudymi włosami. Już na lotnisku wszytko dzieje się nie do końca tak jak zaplanowała. Dziewczyna oczekuje że odbierze ją przyjaciółka u której będzie mieszkać jednakże...

Dawno nie miałam tak mieszanych uczuć po przeczytaniu książki. Początek zapowiadał się dobrze, ale gdzieś koło 150 strony historia zaczęła się rozwlekać w nieskończoność. Czytając kolejne rozdziały miałam wrażenie, że było to po prostu: "kopiuj - wklej" poprzedniego rozdziału, a różnią się tylko dlatego, że w języku polskim mamy mnogość synonimów :-)
Nigdy wcześniej nie...

Mam bardzo mieszane uczucia do tej książki- zdarzało się, że wręcz przy niej zasypiałam i traciłam wątek. Ciekawe były jedynie fragmenty mówiące o trudach pracy modelki- w zawodzie tym nie chodzi tylko o to, by pięknie wyglądać. Modelka musi się niemal głodzić, by nie przytyć, a poza tym ma za zadanie zgadzać się na wszystko, co wymyśli jej booker. Termin ten, według...

rewelacyjna, lekka, z humorem napisana powieść na letnie wieczory.

• 2018
  • 2019