Zostań ile chcesz

Filia
automobilizm miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans romans
literatura obyczajowa, romans
automobilizm miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans romans

Przyjemna, lekka powieść. Oparta na biografii autorki przywołuje emocje i nadzieję, że czytelnikowi może przydarzyć się podobna historia miłosna z happy endem.

Bohaterka była mega irytująca, sama nie wiedziała czego chce, a zakończenie ? Dziwne, bez sensu. Nie porwała mnie ta książka

O rany... Jak można stworzyć książkę z tak nijakimi, niesampatycznymi bohaterami? Główna bohaterka "Zostań ile chcesz" to ciągle narzekająca, nie potafiąca zająć się swoją córką niespełna 30-latka, chodząca na randki tylko po to, aby ktoś jej obiad zafundował (!), o czym nagminnie czytelnik jest informowany. A główny bohater zdecydowanie za wiele się nad sobą użala... No to...

Lekka, łatwa i przyjemna, jednak bez szczegolnych rewelacji.

Wyjątkowo piękna , mądra i wzruszająca książka. Pełna emocji i nadziei na lepsze jutro. Jest to także refleksyjna powieść , która na pewno wyleczy złamane serce. Dla mnie ta książka była wspaniała jaką czytałem.
Polecam

Cała recenzja na https://wiecznympiorem.blogspot.com/

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach, czyli historia miłości Alicji i Macieja. Dwoje ludzi, którzy na przemian mijają się i spotykają, by ostatecznie podjąć najlepszą dla nich decyzję.

Powieść o pogoni za szczęściem, o strachu przed nowym i nieznanym, o marzeniach i braku wiary w siebie, o zagubionych...

Pierwszy raz sięgnęłam po książkę tej autorki, właściwie przez przypadek. I na pewno nie ostatni. Książka bardzo mnie wciągnęła, momentami wzruszyła,czasem też rozbawiła. Owszem, Ala jest nieco rozchwiana, ale to samotna, ciężko pracująca matka. Ma prawo do zmęczenia i humorków. Postać Prawdziwego też mi się podobała. Przydałoby się tylko dodać Markowi więcej cech męskich....

,,Zostań ile chcesz'' to książka idealna na zimne, jesienne wieczory. Atmosfera ciepła przeplata się z gwałtownymi losami Macieja i Alicji - dwójki ludzi niosących ciężki, życiowy bagaż ze sobą. Czasem miałam ochotę potrząsnąć główną bohaterką za jej niezdecydowanie, ,,kręcenie nosem'' i wywracanie planów do góry nogami ;)) Poza tym książka na duży plus, warto przeczytać!

'Zostań ile chcesz' to powieść szalenie prawdziwa, emocjonująca, wartościowa i zmuszająca do refleksji. Wierzę, że ta książka wielu kobietom pomoże zmienić swoje podejście i da kopa do działania.

Bardzo dobry kąsek literacki, zawiera wszystkie możliwe kształty uczuć- śmiech, zabawę, wzruszenie, a czasem niezłe wkurzenie na postawę bohaterów.
Bohaterami powieści są osoby poturbowane przez życie. Alicja to kobieta dobiegająca trzydziestki, samotnie wychowuje kilkuletnią córeczkę Polę. Córka jest dla niej świętością, to dla niej ciężko pracuje, by móc zapewnić jej...

Dyskusje

• 2018