Wszystko nie tak!

Izabella Frączyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wszystko nie tak! (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Wszystko nie tak! (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Skończyłam😊

„Wszystko nie tak!” Izabelii Frączyk to pierwsza z dwóch części przygód dwóch przyjaciółek, Ewy i Moniki.
Obie nie maja szczęścia w miłości, mimo że zawodowo maja życie poukładane. Gdy jedna z nich poznaje faceta i jest szczęśliwa, druga wylewa morze łez przez ukochanego, który okazuje się draniem. Chwilowo przyjaźń kobiet rozdziela porwanie jednej z nich........

Książka dosyć beznadziejna. Pewnie podoba się nastolatkom płci żeńskiej. Daję 3 za lenistwo autorki. Należy chociaż wpisać hasło "Poker" w Google, zanim zacznie się pisać bzdury o graczu w pokera, oszukującym przy rozdawaniu kart w kasynie! Nie ma kasyna na świecie, w którym gracze rozdają karty. Po przeczytaniu tych głupot książkę wywaliłem :)

Tak, jak napisano na okładce: czasem warto wrzucić na luz, popłynąć z prądem i cieszyć się chwilą, którą zafundował nam los.
Trochę banalna, ale na tyle wciągająca, śmieszna, że można oderwać się od codzienności.

Historia Ewy rozpaczliwie pragnącej miłości oraz jej szalonej przyjaciółki Moniki jest napisana lekkim i przystępnym językiem, dzięki czemu czyta się szybko i przyjemnie. Niestety równie szybko zapomina się o bohaterach i ich perypetiach po odłożeniu lektury.
Ewa, niby dorosła, poważna architekt, a zachowuje się momentami jak trzpiotka, kiedy np. rzuca wszystko i wyjeżdża...

Jest to lekka, przyjemna powieść na poprawę humoru, gdzie pomyłki, nieporozumienia i szczera przyjaźń mają wielką rolę do odegrania. Udane połączenie powieści obyczajowej z kryminałem i romansem. Wszystko zaczęło się niezbyt fortunnie w gorącej Hiszpanii i tam też się szczęśliwie zakończyło. W trakcie czytanie uśmiech nie raz zagościł na mojej twarzy.

Wszystko nie tak! Dobry tytuł:) bo okładka jakoś mi nie współgra z treścią. Sięgając po tę książkę miałam nadzieję na nostalgiczną powieść o miłości a trafiłam na czarną komedię wśród książek. Perypetie dwóch przyjaciółek mimo iż nie bardzo radosne napisane w dość lekkim stylu, czasem nie do końca poważnym, przez co książka zdawała się być mało realistyczna. Może być,...

Pełna humoru powieść o zbiegu nieszczęśliwych porozumień, które doprowadziły do miłości.

„Wszystko nie tak!” Izabelli Frączyk to idealna książka na poprawę złego humoru. Świetna komedia obyczajowa, w której znajdziemy nie tylko zabawne, niekiedy wręcz absurdalne dialogi zgrabnie połączone z obfitującą w zaskakujące zwroty sytuacji fabułą. Wbrew pozorom w książce poruszone zostały także istotne zagadnienia, a na pierwszy plan wysuwa się tu przyjaźń.

Cala...

Historia Ewy, zdolnej architekt, to niezbity dowód na to, że czasem seria nieporozumień, błędów i zwykłych ludzkich pomyłek potrafi wywrócić nasze życie do góry nogami. Ewa rozpaczliwie pragnie miłości i stabilizacji, ale żyje spokojnie, robi swoje i nawet nie przypuszcza, że pewnej nocy padnie ofiarą przestępstwa. A to w zupełności wystarczy, by uruchomić machinę zdarzeń i...

"Niebo walące się na głowę potrafi bezpowrotnie pogruchotać naprawdę wiele".

Najnowsza powieść Izabelli Frączyk to lekka lektura, idealnie wpisująca się w kanon komedii obyczajowej. Znajdziecie w niej miłość, nutkę romantyzmu, niecodzienne wydarzenia, które należy potraktować z przymrużeniem oka oraz zakończenie, które wywołuje uśmiech na twarzy.

Izabella Frączyk to...

• E-book
  • Przeczytane w 2019
  • Frączyk Izabella
  • Polscy autorzy

Dodaj cytat z książki Wszystko nie tak!