Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.95 zł

Wszystko nie tak!

Izabella Frączyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wszystko nie tak! (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Wszystko nie tak! (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Bardzo lekka komedia romantyczna, napisana z przymrużeniem oka.

Książka nie musi być poważna ,by była mądra.Myślę,że mój cytat się przyjmie.
Ubawiły mnie te kobiety .ich tarapaty może nie są orginalne.Ale za to zabawne,
książkę czyta się jednym tchem,
A wycieczka do Hiszpanii cudowna.

Ot, takie poczytadło dla zabicia czasu. Mało akcji, fabuła taka sobie. Pisane raczej z przymrużeniem oka.

Oj! Piszę te słowa dopiero teraz, gdy pożyczyłam częśc drugą i ... zupełnie nie pamiętam o czym była pierwsza....

Przeciętna.

Naiwna, by nie powiedziec naciagana, historia jeszcze bardziej naiwnej bohaterki. Momentami az mnie mierzila jej glupota. Napisana lekko, czyta sie latwo, do polkniecia w jeden wieczor. Jednak trudno mi ocenic wyzej niz 5/10.

Dziwna to historia wywołująca uśmiech na twarzy, gdyż zaistniała sytuacja w odpowiedniej oprawie może nas rozweselać. Dziewczyny same wsadzają kij w mrowisko, a potem romantyczności chcą doznać ponie-kont na siłę ... Ot takie czytadełko momentami zabawne.

Skończyłam😊

„Wszystko nie tak!” Izabelii Frączyk to pierwsza z dwóch części przygód dwóch przyjaciółek, Ewy i Moniki.
Obie nie maja szczęścia w miłości, mimo że zawodowo maja życie poukładane. Gdy jedna z nich poznaje faceta i jest szczęśliwa, druga wylewa morze łez przez ukochanego, który okazuje się draniem. Chwilowo przyjaźń kobiet rozdziela porwanie jednej z nich........

Książka dosyć beznadziejna. Pewnie podoba się nastolatkom płci żeńskiej. Daję 3 za lenistwo autorki. Należy chociaż wpisać hasło "Poker" w Google, zanim zacznie się pisać bzdury o graczu w pokera, oszukującym przy rozdawaniu kart w kasynie! Nie ma kasyna na świecie, w którym gracze rozdają karty. Po przeczytaniu tych głupot książkę wywaliłem :)

Tak, jak napisano na okładce: czasem warto wrzucić na luz, popłynąć z prądem i cieszyć się chwilą, którą zafundował nam los.
Trochę banalna, ale na tyle wciągająca, śmieszna, że można oderwać się od codzienności.

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • 2020
  • Frączyk Izabella
  • Przeczytane w 2019
  • E-book

Dodaj cytat z książki Wszystko nie tak!