Obcy: Przymierze (książka + film)

praca zbiorowa Wydawnictwo: IMPERIAL CINEPIX Sp. z.o.o. film, kino, telewizja
2017-01-01
IMPERIAL CINEPIX Sp. z.o.o.
film, kino, telewizja

Na półkach: , , , ,

W książkowym dodatku dołączonym do filmu "Obcy: Przymierze" możemy przeczytać sporo informacji dotyczących wizji reżysera oraz garstkę ciekawostek z planu, między innymi wypowiedzi aktorów dotyczące ich spojrzenia na graną postać.

To, co mnie spodobało się najbardziej, to ciekawostki opisujące pracę na planie, takie jak: informacje o zdjęciach Dariusza Wolskiego,...

• 📀Film + książka (DVD z dodatkiem)
  • 🏡Posiadam $
  • Tematycznie: Film/kino/gwiazdy filmowe ★ ✭