Okładka książki Save the Cat!® pisze seriale. Wszystko, czego potrzebujesz, aby pisać wciągające seriale Nash Jamie
Nash Jamie Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog Seria: Biblioteka Warszawskiej Szkoły Filmowej film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Biblioteka Warszawskiej Szkoły Filmowej
Save the Cat!® Writes for TV. The Last Book on Creating Binge-Worthy Content You’ll Ever Need
Wydawnictwo Akademickie Dialog
2023-04-03
2023-04-03
Agnieszka Kruk
film scenariusz reżyseria serial oskary

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Fantastyczna dla początkujących adeptów pisania nie tylko seriali, ale dowolnej serializowanej formy. Prowadzi przez wszystkie kroki aż do szczegółowego rozplanowania szkieletu fabuły pilota, ale nie uczy jak pisać sam scenariusz.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Popularnonaukowe
  • Muszę przeczytać bo jajo zniosę
  • Chcę w prezencie
  • Samodzielne
  • Teatr/kino/moda/fotografia/muzyka

Okładka książki Krzysztof Teodor Toeplitz Andrzej Fogtt, Barbara Giza, Wiesław Godzic, Jarosław Grzechowiak, Mariusz Guzek, Justyna Jaworska, Marcin Kowalczyk, Artur Kowalski, Tadeusz Lubelski, Daria Mazur, Michał Przeperski, Piotr Sitarski, Dorota Skotarczak, Piotr Zwierzchowski
Ocena 8,0
Krzysztof Teod... Andrzej Fogtt, Barb...
Okładka książki Stawka większa niż życie. Dossier Bogdan Bernacki, Jarosław Grzechowiak, Tomasz Musiał, Ireneusz Siwek, Wawrzyniec Smoleń, Paweł Szczutowski, Jacek Szura, Joanna Szyborska-Kaszycka, Grzegorz Wdowiak, Piotr Żmudzki
Ocena 8,0
Stawka większa... Bogdan Bernacki, Ja...
Okładka książki Studio Ghibli. Miejsce filmu animowanego w japońskiej kulturze Marcin Lisiecki, Joanna Zaremba-Penk
Ocena 6,7
Studio Ghibli.... Marcin Lisiecki, Jo...