Drań z Manhattanu

Data 1. wydania:
2016-04-11
Edyta Stępkowska
Editio
bogactwo władza romans seks namiętność arogancja despotyzm drań nieznajoma uczucia humor
Stuck-Up Suit
literatura obyczajowa, romans
Edyta Stępkowska

Okładka książki Świąteczny układ. Opowiadania Vi Keeland, Penelope Ward
6,5
Świąteczny ukł... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Happily Letter After Vi Keeland, Penelope Ward
6,5
Happily Letter... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Park Avenue Vi Keeland, Penelope Ward
7,9
Park Avenue Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
6,7
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...

Bardzo ciekawa i wciągająca książka. Dużo mocnych łóżkowych scen, ale wszystko ze smakiem. Momentami były chwilę wzruszenia i łezka sie w oku zakręciła. Bardzo polecam tą historię

Zabawna, pozytywna i lekka, idealna na nudny wieczór.

Kolejne słabe, nudne, oklepane romansidło. Dla fanów gatunku i autorki

Bardzo lubię książki Vi Keeland, więc chciałam zobaczyć jak wypadnie w duecie z Penelope Ward. "Drań z Manhattanu" to moja pierwsza książka autorstwa tych dwóch pań.
Książka mnie nie rozczarowała. Bawiłam się dobrze, miejscami naprawdę się uśmiałam. Fabuła może nie była specjalnie oryginalna, w sumie po opisie nie tego się spodziewałam, ale źle nie wyszło. Chociaż parę wad...

Sięgając po nią za namową przyjaciółki miałam bardzo duże oczekiwania. Może za duże... Bo trochę się rozczarowałam. Niby wszystko było w porządku, czytało się całkiem przyjemnie, ale brakło mi czegoś, jakiejś głębi, czy sama nie wiem czego, co by sprawiło, że zachwyciłabym się książką. Na pewno nie będę o niej długo pamiętała.

Życie Sorai to pasmo żenujących zdarzeń, ekscentryczka Włoszka, przyciąga nieodpowiednich mężczyzn jak magnez. Jak nie trafi się żonaty facet, to amant z tendencją do drapania się po klejnotach rodowych, albo amator pogrzebowych randek. Gdy dziewczyna traci nadzieję, na jej drodze, a raczej w jej pociągu, pojawia się ON, arogancki dupek, który nawet nie zna imienia swojej...

Jestem bardzo rozczarowana. To jeden z tych romansów, o których bardzo szybko zapomnę. Książka po prostu przeciętna.

I to jest ten rodzaj książki co kocha się ją juz od pierwszej strony! Jak te autorki to robią ja się pytam?
No i ten główny bohater....Graham Morgan..., najbardziej ze wszystkich książkowych imion męskich podoba mi się właśnie Graham ( jak ten z "Wszytskie nasze obietnice" Colleen Hoover, czy "Siła, która ich przyciąga" Brittainy C Cherry).
Główna bohaterka - Soraya ma...

Przyjemna historia, fajnie sie czyta, można sie pośmiac i wzruszyć.
Polecam :)

Jestem fanką twórczości Vi Keeland i czytam wszystkie jej pozycje! Tym razem również mnie nie zawiodła a książkę pochłonęłam "od deski do deski". Bardzo mi się podobał główny bohater chociaż na początku wydawał się aroganckim bogaczem. Główna bohaterka niezwykle barwna i nauczyła mnie żeby być sobą i nie przejmować się co inni powiedzą... nawet z niebieskimi włosami.

Dyskusje

2 285