Weteran

Katy Regnery Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Współczesne baśnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Vixen and the Vet
Data 1. wydania:
2014-06-04
Maciej Olbryś
NieZwykłe
Weteran artykuł piękna i bestia
The Vixen and the Vet
Współczesne baśnie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Maciej Olbryś
Weteran artykuł piękna i bestia

„Weteran" Katy Regnery to współczesna adaptacja znanej baśni Piękna i Bestia.
🥀Savanna, dziennikarka śledcza, dostaje propozycję pracy przejęcia działu Lifestyle w gazecie Phoenix Time. Jednak jest jeden warunek. Naczelny chce, by napisania tekst o czymś, co łapie za serce. Artykuł ma być gotowy na Dzień Niepodległości i najlepiej o żołnierzu. Tu Savanna wpada na pomysł, by...

RECENZJA Z BLOGA PISANE Z UŚMECHEM:

Lubicie baśnie? Jeśli tak, to koniecznie musicie przyjrzeć się bliżej książce, o której opowiem Wam w tym wpisie. "Weteran" autorstwa Katy Regnery oparty jest na klasycznym schemacie znanym z opowieści o Pięknej i Bestii. To uwspółcześniona wariacja na temat tej pięknej historii. Miłośniczki romantycznych powieści powinny być zadowolone...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Straszna ta bajka o "Pieknej i bestti". Nie straszna bo straszna, tylko nudna i nieciekawa. Sam pomysł ciekawy, ale brakuje w niej czegoś.

Tak polowałam na tą książkę. Tak się nie mogłam doczekać aż ją przeczytam. I wszystkie moje marzenia o wspaniałej historii legły w gruzach. Początek zapowiadał się dobrze. Jednak już od momentu przekroczenia progu domu Ashera przez Savannah widziałam że pora pogodzić się z porażka.

Historia nie była zła nie mogę powiedzieć że było to dno bo dobrze się czytało i...

Poruszająca historia miłosna. Idealna na wieczór przy herbacie.

Bardzo fajna książka, taki trochę współczesny harlequin, ale sam pomysł i wykonanie bardzo dobre.

Pomimo wielu błędów, chaosu i strasznej lektorki (audiobook) pozycja bardzo bardzo mi się podobała. Po prostu szalenie romantyczna historia wprawiła mnie w błogi nastrój.
Polecam każdemu kto szuka lekkiej, romantycznej lektury wypełniajacej czas, który mielibyście spędzić na oglądaniu głupawych seriali, albo skrolowaniu fejsa.

Bardzo piękna historia, romantyczna

Na podstawie tej książki powinien powstać film. Piękna i wzruszająca historia, która podbije każde serce. Współczesna baśń w prawdziwym świecie z jego problemami ,zakłamaniem i ludźmi którzy Cię zniszczą. Czemu? Bo mogą.

Myślę, że każdy lubi baśnie. Jednak chyba wszyscy już z nich wyrośliśmy, ale to nie znaczy, że już do nich nie wracamy. Katy Regnery powróciła do nich w nieco inny sposób. Postanowiła przedstawić historie najpiękniejszych baśni w nowej, współczesnej wersji.

Pierwsza książka z serii „Współczesne Baśnie” to „Weteran” i jest na podstawie „Piękna i Bestia”.
Zdradzona i...

1 657