Twardziel

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Hollywood Heat (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Star Struck
Data 1. wydania:
2017-07-27
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
hollywood gwiazdy związki uczucia romanse miłość seks erotyka namiętność arogancja pożądanie
Star Struck
Hollywood Heat (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło

Bardzo ciekawa seria, warta przeczytania. Autorka ukazuje dwa ważne tematy-bieg za sławą i pieniędzmi oraz piętno jakie potrafi wywrzeć na człowieku ciężkie dzieciństwo.
Wszystko to osadzone w środowisku bogatego filmowego Hollywood które karmi się blichtrem napędza lękami ludzi bojących się porażki. Czy utrata sławy i pozycji naprawdę musi znaczyć tak wiele że ludzie...

„Mury, które musiałaby zburzyć, aby dopuścić do siebie kogoś takiego jak Seth, były naprawdę solidne.”

Heather to gwiazda, którą wszyscy znają. Jest piękna i pewna siebie, a do tego bardzo arogancka. Osoby z jej otoczenia uważają ją za humorzastą gwiazdę, która dostaje to co chce. Kiedy na jej drodze staje Seth wydaje się, że i on zauważa jej powierzchowność. Swoim...

Seth Raffert jest cenionym scenografem i dobrze zna tajemnice Hollywood. Zna też kobiety w typie Heather Wainwright. Jego zdaniem to seksowna, zarozumiała i snobistyczna diwa, która poza urodą nie ma nic więcej do zaoferowania. Pomimo tego czuje do nie niesamowity pociąg.
Kiedy się poznają, Heather bierze Setha za zwykłego stolarza i nie ma zamiaru się z nim zadawać. Jednak...

Dawno się tak nie nudziłam.. jakoś nic mnie nie porwało, chciałam jak nakszybciej ją skończyć.. nie mój klimat.

Bardzo fajna książka.
Historia, która pokazuje, że nie osądza się książki po okładce. Nie powinno się szufladkować ludzi.
Miłość, pożądanie i seks.
Polecam

85 / 2020

Lubie książki z tak opisanym seksem, dla mnie bardzo fajna, szybko się czytało.

Wystarczył jeden wieczór. Historia świetna, momentami bardzo zabawna, dialogi genialne i sama sytuacja, gdzie Seth i Heather się poznali i się w sobie zauroczyli, a potem zakochali. Nie liczy się praca, liczy się wnętrze. Cudo!

Spodziewałam się czegoś lepszego.
Książka na jeden wieczór. Szczerze powiedziawszy ta książka mnie niczym nie zaskoczyła.

Fajnie się czyta, lekka, przyjemna, wciąga. Fajny romans.

Dyskusje

• 2018