Kocham tylko tak

literatura obyczajowa, romans
Ewa Westwalewicz-Mogilska
przyjaźń miłość dramat

Emocjonalna, wzruszająca ...

Dobrze, że wcześniej czytałam podobną historię więc domyślałam się, dlaczego Merike zachowuje się tak, a nie inaczej

Historia ciekawa, choć jak dla mnie trochę przerysowana w niektórych momentach.
W oczy rzucało mi się też kilka zwrotów, których autorka notorycznie używa.
Polecam tę książkę osobom w wieku nastoletnim.

Piękna, zaskakująca i wzruszająca historia. Nie mogłam się oderwać od książki.

Bohaterowie: 8/10
Akcja:8/10
Sposob pisania autorki: 8/10
Okładka 8/10
Kreatywność: 8/10

Piękna, poruszająca opowieść o miłości, o stracie bliskiej osoby i rdzeniu sobie ze stratą na codzień. Powieść o trudach życia i pokonywaniu własnych słabości oraz o odnajdywaniu drogi do siebie, do szczęścia.. do własnego szczęścia..

Mam pewne wątpliwości po przeczytaniu tej historii i mały problem z jej oceną. Styl pisarski autorki zdecydowanie jest na dobrym poziomie i samo czytanie osobiście mnie nie zmęczyło. Dość szybko przeczytałam tą powieść. Jest to niezwykle piękna i wzruszająca historia o bólu, stracie i ponownym ruszeniu naprzód. Można odnieść w niektórych momentach, że historia się dłuży....

Książka, o której niezwykle trudno napisać coś w kilku zdaniach, książka wielowymiarowa, książka skłaniająca do przemyśleń, jednak przede wszystkim jest to opowieść o pogodzeniu się z wydarzeniami przeszłości.

Jeśli jej treść odczytamy dosłownie będzie tylko niezłą młodzieżówką z niesztampową fabułą. Ja czytając ją z perspektywy własnych doświadczeń i wiedzy którą już mam,...

Jeżeli macie ochotę na wzruszającą historię o niezwykłej sile miłości, prawdziwej przyjaźni i wychodzeniu z ciemności to ta pozycja będzie zdecydowanym strzałem w dziesiątkę.
Nie lubię sztampowych historyjek miłosnych, w których tylko "och i ach" i ta dokładnie taka... nie jest, pomimo (cóż...) Harlequin'owej okładki i (może) zbyt młodzieżowego opisu.
Historia Emerson,...

zaskakująca, emocjonalna, fajna :)

Dyskusje

• 2018