Playboy

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Hollywood Heat (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sex Symbol
Data 1. wydania:
2017-06-30
Grzegorz Gołębski
Wydawnictwo Kobiece
hollywood seks pieniądze aktor playboy rozczarowanie uczucia film przeszłość napięcie szansa
Sex Symbol
Hollywood Heat (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Grzegorz Gołębski

Micah Preston uchodzi za najbardziej pożądanego kawalera w Hollywood, który króluje na pierwszych stronach gazet. Ten młody, sławny i bogaty aktor wciąż jest widywany z różnymi kobietami u boku, a tabloidy uwielbiają takie historie.
Kiedy Maddie poznała Micah, on nie był jeszcze sławny. Okazał się jedynie seksownym chłopakiem, z którym połączyły ją upojne chwile na imprezie...

84 / 2020

Maddie i Micah to nasi bohaterowie.
Książka romantyczna, oparta na ciekawej fabule. Co przyjemne- wątki seksualne wiedzą, kiedy się skończyć. Cała fabuła jest lekka i przyjemna.

Jest to moja pierwsza książka tej autorki i już wiem, że nie ostatnia!

Dawno nie czytałam tak dobrej książki.

Świetna książka, akcja rozwija się ciekawie, lekka i przyjemna w czytaniu. 2h i cała przeczytana.

Dzisiaj kilka słów o książce "Playboy" Laurelin Paige. Znacie? No tak.. Ci którzy znają wiedzą, że autorka lubi dość pikantne historie. Ale Playboy był dla mnie miłym zaskoczeniem!

Maddie i Micah to nasi bohaterowie.

Micah to...

Czy lepsza od pierwszej części? Nie wiem... Fajna, szybko przeczytana.

Dokładnie takie same odczucia jak przy pierwszym tomie. Łatwo, szybko i całkiem przyjemnie. Krótka historia na jeden relaksujący wieczór.

8/10
Lepsza ksiazka od 1 tomu

Pomimo, że erotyki są bardzo schematyczne ( choć czasami można trafić na jakąś zaskakującą perełkę) i pomimo, że większość ludzi ich nie znosi to ja i tak je kocham. Więc jak zobaczyłam książki z tego gatunku na targowisku miejskim w moim mieście nie mogłam przejść obojętnie. ;)
Poznajemy Micaha, oczywiście naszego tytułowego playboya, który jest aktorem. Mega przystojnym,...

Tom drugi nawet ciekawszy :)

Dyskusje

• 2018