Playboy

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Hollywood Heat (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sex Symbol
Data 1. wydania:
2017-06-30
Grzegorz Gołębski
Wydawnictwo Kobiece
hollywood seks pieniądze aktor playboy rozczarowanie uczucia film przeszłość napięcie szansa
Sex Symbol
Hollywood Heat (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Grzegorz Gołębski

Bardzo ciekawa seria, warta przeczytania. Autorka ukazuje dwa ważne tematy-bieg za sławą i pieniędzmi oraz piętno jakie potrafi wywrzeć na człowieku ciężkie dzieciństwo.
Wszystko to osadzone w środowisku bogatego filmowego Hollywood które karmi się blichtrem napędza lękami ludzi bojących się porażki. Czy utrata sławy i pozycji naprawdę musi znaczyć tak wiele że ludzie...

Na półkach: , , , ,

„[…] teraz czekało go sześć tygodni na planie z kobietą, której kiedyś, dawno temu, nie obchodziło to, kim on jest.”

Maddie to stąpająca twardo po ziemi dziewczyna, która wie czego chce i krok po kroku stara się dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Robi wszystko, aby udało jej się nakręcić pełnometrażowy film, jednak jak wiadomo nie jest to łatwe. Kiedy na jej drodze...

Nudy. Nudy. Flagi z olejem.

Micah Preston uchodzi za najbardziej pożądanego kawalera w Hollywood, który króluje na pierwszych stronach gazet. Ten młody, sławny i bogaty aktor wciąż jest widywany z różnymi kobietami u boku, a tabloidy uwielbiają takie historie.
Kiedy Maddie poznała Micah, on nie był jeszcze sławny. Okazał się jedynie seksownym chłopakiem, z którym połączyły ją upojne chwile na imprezie...

Gorąco polecam! Realna historia miłosna

Totalnie mdla. Zupełnie mnie nie porwała.

84 / 2020

Maddie i Micah to nasi bohaterowie.
Książka romantyczna, oparta na ciekawej fabule. Co przyjemne- wątki seksualne wiedzą, kiedy się skończyć. Cała fabuła jest lekka i przyjemna.

Jest to moja pierwsza książka tej autorki i już wiem, że nie ostatnia!

Dawno nie czytałam tak dobrej książki.

Świetna książka, akcja rozwija się ciekawie, lekka i przyjemna w czytaniu. 2h i cała przeczytana.

Dyskusje

• 2018