Oskarżyciel

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Reasonable Doubt: Volume 1
Data 1. wydania:
2014-03-31
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
prawnik romanse zaufanie nieznajoma stażystka kłamstwa miłość namiętność
Reasonable Doubt: Volume 1
Domniemanie Niewinności (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło
prawnik romanse zaufanie nieznajoma stażystka kłamstwa miłość namiętność

Czy kłamstwo w dobrej wierze jest tak samo złe jak takie popełniane z premedytacją?
Kłamstwo to kłamstwo mówią... Ale co jak nie chcemy kogoś zranić, tylko pragniemy zachować swoją przeszłość dla siebie, bo się jej wstydzimy?
Najgorsza prawda lepsza niż najlepsze kłamstwo... A z drugiej strony im mniej wiesz dłużej żyjesz :P
Bardzo często popełniamy "kłamstwo" nieświadomie...

Bardzo krótka książka, w sumie nie dzieje się w niej za dużo, spokojnie mogłaby być połączona z 2 tomem.

Bardzo dobrze spędzony czas. Czytało się miło i przyjemnie.

Oskarżyciel pierwszy tom cyklu Domniemanie niewinności autorstwa Whitney G. Pierwszy raz spotykam się z tym że całą serię można przeczytać w jeden wieczór, wcale się nie wysilając i zarywając noc. Jest to zdecydowanie niegrzeczna pozycja o dwójce prawników czy raczej prawnika i prawie prawniczki.
Cała historia zaczyna się od pewnego maila Alyssy która korzysta z kodu...

Świetne. Szkoda że takie krótkie.

Ostatnimi czasy mam potrzebę, by się nieco "wyluzować", dlatego sięgam po liczące niecałe 200 stron erotyki i romanse. Nie wiem, czego górnolotnego ja po nich oczekuję, jednak aż tak nijakich historii to się nie spodziewałam... "Oskarżyciel" miał być zabawny i gorący, a w praktyce tak naprawdę nawet nie zdążył się rozkręcić - a to, co zdążyło się wydarzyć nie było...

Andrew Hamilton to przystojny prawnik, którego pożąda niemal każda kobieta w mieście. Jest typem szelmowskiego flirciarza, który szuka tylko przygód na jedną noc.
Pewnego dnia na czacie dla prawników poznaje Alyssę, z którą nawiązuje czysto profesjonalną relację, a z czasem coś na kształt przyjaźni. Pisze jej o ulubionych książkach, planach i... szczegółach swoich podbojów....

Szybko się czyta, bo to krótkie opowiadanie. I tylko dlatego te 4 gwiazdki. Wszystkie książki tej autorki mają taki sam schemat. Dużo wulgaryzmów.

Szkoda, że takie krótkie - te wszystkie tomy mogłyby być w jednym, ale czyta się super, lubię takich bohaterów jak Andrew, przynajmniej jest prawdziwy w tym, jaki jest i fra w otwarte karte... Gorący romans, ale bez przesady z seksem.

Zdecydowanie za szybko się skończyła książka.

Dyskusje

2 244