Oskarżyciel

Okładka książki Oskarżyciel
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Domniemanie Niewinności (tom 1)
Reasonable Doubt: Volume 1
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-15
2018-03-15
Data 1. wydania:
2014-03-31
Ryszard Oślizło
prawnik romanse zaufanie nieznajoma stażystka kłamstwa miłość namiętność

Ale to już było ....
Średnia ,przeciętna ,przewidywalna .

Tym razem Whitney G mnie rozczarowała . Czytałam ,,Turbulencję '' i jej serię krótkich nowelek ,,Intensywne Doznania'' i wszystkie te cztery książki mi się podobały .Tym razem historia nie zrobiła na mnie wrażenia . Wydaje mi się, że autorce skończyły się pomysły i powiela te same sprawdzone schematy a zmieniają się tylko imiona ,wygląd i zawód głównych bohaterów .Cała reszta pozostaje bez zmian niczym kalka. Przeczytam kolejne części bo są krótkie i zostały mi pożyczone wszystkie na raz ale gdybym miała kupić to nie kupiłabym kolejnej części bo niezbyt mnie ciekawi co się wydarzyło w życiu Andrew te 6 lat temu. Podejrzewam co to będzie , w jakim kierunku pójdzie autorka i wątpie,żeby coś mnie jeszcze zaskoczyło.

Ale to już było ....
Średnia ,przeciętna ,przewidywalna .

Ani porywająca historia, ani bohaterowie, którzy ciekawią, ani sposób pisania… Nic tu się nie składa. Nawet sceny seksu są nijakie. 3, bo bardzo szybko się czyta.

#4/2022
Dobra. Powtarzający się schemat, jednak wcale nie przeszkadza to czytać i dobrze się bawić. Super.

#4/2022

Książka napisana według schematu z najpoczytniejszej książki autorki - więc gościu taki sam, ale teraz jest prawnikiem. A laska znów jest niewinną istotą - teraz zamiast stuardesy jest stażystka. Ale niemiła niespodzianka - zanim się zaczęło, już się skończyło. Żenada. Nie dajcie się nabić w butelkę.

Na półkach: , , , , , , , ,

Zaciekawiona lekkim piórem autorki, przez jej krótki cykl "Intensywne doznania", postanowiłam sięgnąć po jej następne książki. I przepadłam.

Spodobał mi się sam opis, bo od razu mi się skojarzył z ulubioną przeze mnie książką ze wspomnianego cyklu (Grzeszny doktor).

Tam też była aplikacja internetowa, jakieś kłamstewka, urażony mężczyzna, który czuł się oszukany, ale jednak ciągnęło go do tej kobiety.

Z góry założyłam, że tutaj będzie bardzo podobnie. To znaczy że, fabuła będzie tak samo lekka i zabawna, ale gdy zaczęłam czytać, a książka pochłaniała mnie strona za stroną, dotarło do mnie, że ta historia to trochę większy kaliber. To nie jest słodka historia o "przemawiających się" ludziach, którzy na siebie lecą, ale duma nie pozwala się przyznać.

Tu są demony przeszłości, które każde z nich skrzętnie ukrywa i boi się ich wyjścia na światło dzienne ale mimo to, gdy ich kontakt rozpoczęty przez stronę internetową dedykowaną wyłącznie prawnikom, pogłębia się, oboje dają się wciągnąć w te rozmowy, jednak bacznie pilnują aby nie powiedzieć za dużo.

Polubiłam głównych bohaterów praktycznie od pierwszych stron książki. Mają w sobie to wszystko co powinni mieć, aby czytelnik miał wrażenie, że są prawdziwi.

Do tego ten wątek erotyczny, gdy mimo wszelkich zgrzytów między nimi, nadal ich do siebie ciągnie i nie potrafią temu zaprzeczyć. Bajka.

A zakończenie? Totalne zaskoczenie dla mnie! Zmusza do tego aby od razu sięgnąć po drugi tom.

Polecam! To naprawdę ciekawa i wciągająca książka.

Takie "seksowne" czytadełko, które czyta się jednym tchem. Mogę polecić dla odmóżdżenia.

W książce "Oskarżyciel" Andrew Hamilton, jest wspólnikiem w kancelarii prawniczej. Nie toleruje kłamstwa i związków na dłużej. Interesuje go jedynie sex na jedną noc. Partnerki, długonogie blondynki wyszukuje wyłącznie na portalach randkowych. Do czasu, aż trafia na Alyssę, kobieta która nie ulega i nie pragnie spotkania na żywo. Wszystko się komplikuje gdy na staż do kancelarii zostaje zatrudniona Aubrey Everhart, to co mówi dziewczyna wydaje się dla mężczyzny bardzo znajome...

Historia bardzo wciąga, jednak jest niesamowicie krótka, ponieważ ma zaledwie 120 stron, które czyta się bardzo szybko. Książka nie jest przewidywalna, ma ciekawą fabułę, tajemnice, gorące sceny i dawkę humoru. Rozdziały napisane z perspektywy Andrew i Aubrey, możemy bardziej poznać bohaterów i ich odczucia. Książka kończy się w takim momencie, że trzeba koniecznie sięgnąć po kolejną część. Z "Oskarżycielem" miło spędziłam czas, historia w sam raz na jeden króciutki wieczór.

polecam

polecam

Zdecydowanie za krótka! Przeczytana jednym tchem. Polecam jak każdą książkę whitney!

Książka nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Za mało akcji, fabuły itp. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Ale za to zakończenie szokujące i zostawia niedosyt. Czekam na kolejna część i dalsze historie bohaterów.

Whitney G. Oskarżyciel Zobacz więcej