Pół godziny Tadeusza Kościuszki. Katastrofa w Lesie Kabackim

Aleksander Sowa Wydawnictwo: Aleksander Sowa biografia, autobiografia, pamiętnik
Aleksander Sowa
lotnictwo katastrofy 5055 Tadeusz Kościuszko katastrofa w Lesie Kabackim
biografia, autobiografia, pamiętnik
lotnictwo katastrofy 5055 Tadeusz Kościuszko katastrofa w Lesie Kabackim

Szkoda że powstają tak słabe...wytwory. Opisujące tak wielką tragedię. I to w sposób tak nieudany...

Na podstawie zapisu rozmów Autor odtwarza sytuację w kokpicie samolotu. Trochę wyjaśnień procedur i zawiłości technicznych, jednak w mojej ocenie za mało. Szkoda, że Autor nie kontynuował książki poszerzając ją o relację z badań przyczyn katastrofy poświęcając im zaledwie pół strony. Dla ciekawych.

• View from the Top
  • Europa