Pół godziny Tadeusza Kościuszki. Katastrofa w Lesie Kabackim

Okładka książki Pół godziny Tadeusza Kościuszki. Katastrofa w Lesie Kabackim
Aleksander Sowa Wydawnictwo: Aleksander Sowa biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Aleksander Sowa
2016-05-29
2016-05-29
lotnictwo katastrofy 5055 Tadeusz Kościuszko katastrofa w Lesie Kabackim

Szkoda że powstają tak słabe...wytwory. Opisujące tak wielką tragedię. I to w sposób tak nieudany...

Na podstawie zapisu rozmów Autor odtwarza sytuację w kokpicie samolotu. Trochę wyjaśnień procedur i zawiłości technicznych, jednak w mojej ocenie za mało. Szkoda, że Autor nie kontynuował książki poszerzając ją o relację z badań przyczyn katastrofy poświęcając im zaledwie pół strony. Dla ciekawych.

• Prawdziwi ludzie
  • Historia pomijana w szkole
  • Literatura faktu
  • Europa
  • View from the Top
  • 2020
  • 2020
  • Kindle

Dodaj cytat z książki Pół godziny Tadeusza Kościuszki. Katastrofa w Lesie Kabackim