Trzeci Klucz tom II

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 4) Seria: Kryminały z Klasą kryminał, sensacja, thriller
Sorgenfri
Wydawnictwo Dolnośląskie
Sorgenfri
Harry Hole (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Kryminały z Klasą

Kolejna część za mną i cieszę się że autor bardziej skupia się na fabułe, na akcji, na budowaniu napięcia, A nie na opisach krajow, zwyczajów i tym podobnych. może i ciekawych aspektach, Ale gdybym chciała o tym poczytać nie sięgalam bym po kryminal tylko po Wikipedię. Ciekawia mnie nie dokończone wątki więc kolejne części przede mną👏👍

Jeden z lepszych kryminałów, jakie czytałam. Ani chwili nudy. Główny bohater i Jo Nesbo w formie!!

Minęły 4 lata nim powróciłam do cyklu o Harrym Hole. Ale, dla jasności, powodem nie był niski poziom tej serii.

„Trzeci klucz” to drugi tom w trylogii Oslo, a czwarty w całej serii o krnąbrnym komisarzu.
Rzecz ma się dwojako, a nawet trojako, bowiem Hole jest na tropie trzech poszlak. 1 – dokonano napadu na bank, podczas którego w brutalny sposób straciła życie jedna z...

Na półkach: , , , ,

Tak się szczęśliwie złożyło. Zabrało to kilkanaście ładnych lat.
1000 książek ocenionych na portalu LC.
Z tego ponad 800 opinii. Jak ten czas szybko leci.
Kolejna książka Nasbo, która mnie wciągnęła na kilka wieczorów.
Plusy:
- rewelacyjna kontynuacja trylogii z Oslo;
- ciekawy pomysł na fabułę, co kryje się za napadami na banki i morderstwem dawnej dziewczyny H. Hole;
-...

Jak brałam "trzeci klucz" do ręki, żeby go przeczytać mąż ostrzegał mnie, że to jedna ze słabszych książek o Harrym. No i muszę stwierdzić, że bardzo się cieszę, że się z nim nie zgadzam. Książka dobra, ciut zagmatfana, ale da się ogarnąć :) polecam!

Dobra zakończenie nieco zaskakuje

Właściwie to mam problem , gdzie umieścić Jo Nesbo to nie jest pisarz kryminałów, to wrażliwy psychoanalityk, ukryty romantyk, w swoich książkach przemyca ogrom różnych ciekawostek i wiadomości naukowych.

Jo Nesbo nie zawodzi! Ciekawa wielowątkowa fabuła, skandynawskie klimaty i Harry Hole, którego bardzo lubię. Polecam!

Niesamowita fabuła. Mnóstwo wątków. Zawila akcja. Mistrz Nesbo 👍

Czy Hole jest genialnym detektywem czy amatorem, który jest tylko zabawką w rękach prawdziwych przestępców? Dość powiedzieć że Hole nie jest Sherlockiem, detektywem Poirot'em, czy porucznikiem Columbo... A sprawy zarysowane przez Nesbo nie są tak prostolinijne jakbyśmy sobie tego życzyli. Być może we krwi Hola płynie za dużo alko, co zaciemnia mu horyzont.

11 513
    3 456