Victus. Upadek Barcelony 1714

Albert Sánchez Piñol Wydawnictwo: Noir sur Blanc powieść historyczna
Victus
Dorota Walasek-Elbanowska
Noir sur Blanc
Dorota Walasek-Elbanowska literatura hiszpańska literatura katalońska Katalonia Barcelona historia Hiszpanii
Victus
powieść historyczna
Dorota Walasek-Elbanowska

W tej książce brakowało mi tylko jednego, jakiego podsumowania całej historii przez głównego bohatera. Poza tym czyta się świetnie, szybko i często zabawnie pomimo samej tematyki.

LADYMARGOT.PL

Moi Drodzy, dziś przedstawiam Wam pozycję niezwykłą, od której nie sposób się oderwać. Typ powieści, których niewiele w życiu przeczytamy, ponieważ są aż tak dobre. Ba, są znakomite!
Nie bawię się w budowanie napięcia, nie chcę, byście zgadywali, jakie emocje ta pozycja we mnie wzbudziła. Od razu na wstępie zaznaczam, że przez najbliższy czas będziecie mieć...

Na półkach: , , , , ,

RECENZJA PREMIEROWA

Głośna książka "Victus. Upadek Barcelony 1714" trafiła niedawno do polskich księgarń. To napisana z wielkim rozmachem opowieść o wojnie, miłości i nienawiści, zdradzie i lojalności, a także o pełnym determinacji dążeniu do celu.

Główny bohater i narrator to liczący niemal sto lat Marti Juviria, który wspomina swoje życie i dokonuje moralnego...

Dyskusje

• Historia