Possession

Helen Hardt Wydawnictwo: Waterhouse Press Cykl: Saga braci Steelów (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
1943893195
Waterhouse Press
Saga braci Steelów (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski
1943893195

Muszę przyznać że wciągnęła mnie ta seria, ale zakończenie pozostawiło brak pewnych wyjaśnień

Po ostatnia cześć seri sięgnęłam tylko i wyłącznie ze względu na wątek kryminalny. Książki dłużyły mi się strasznie, były rozciągnięte na przymus przerywane scenami erotycznymi o zgrozo wciskanymi na sile. Autorka spokojnie mogła zamknąć to w 1 książce No maks w 2 częściach. Czy warto przeczytać? Moim zdaniem raczej nie , ale to indywidualna sprawa . Na pewno nie będe...

Zakończenie serii.trochę na siłę rozciągnięte ale może być

Tak jak myślałam po dwóch poprzednich częściach akcja rozkręca się na dobre. Chociaż autorka powoli dozuje nowe informacje pozwalające czytelnikowi mieć wrażenie, że rozwiązał zagadkę. Ciekawa, wciągająca. Chociaż opisy przetrzymywania Talona bardzo ciężko się czyta, mam mdłości na tych fragmentach.Polecam

Nigdy nie poznamy całej prawdy o człowieku, którego kochamy. Każdy ma jakieś rzeczy, które zachowuje dla siebie.

Wygląd nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Sława i pieniądze są ulotne. Naprawdę liczą się ludzie. Ludzie, którzy nas kochają, którzy nas potrzebują, którzy sprawiają, że czujemy emocje. To się naprawdę liczy w życiu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do przeczytania tych trzech części zachęcił mnie dość mocny wątek kryminalny. Pikantne opisy trochę przyciągały, a trochę śmieszyły. Niestety zamiast fajnego rozwiązania spraw, wkopałam się w dziwny związek dwojga niby zakochanych ludzi. Bezsensowna część nie dająca odpowiedzi ani rozwiązań na których opierała się fabuła. Typowy Grey. Książka na raz, nie zaszkodzi NIE...

Kiepskie

Trzeci tom również mi się spodobał

Trzy pierwsze tomy uważam za bardzo udane. Problemy bohaterów Jade i Talona nareszcie rozwiązują się w tej części. Ciężkie przeżycia z dzieciństwa opisane przez pisarkę i "uzdrawianie" Talona to plus dla autorki, ale nadmiar scen erotycznych aż razi w oczy. To było przegięcie ze strony pisarki, co moim zdaniem zepsuło tę historię, bo cykl był bardzo wciągający. Mimo to,...

Tak jak powiedziałam, tak też zrobiłam. Gdy tylko skończyłam część drugą o braciach Steel bez chwili przerwy zarzuciłam kolejną część. Czasami dobrze jest tak bez oderwania od historii podążyć dalszym śladem bohaterów. A ta historia wciąga. Talon i jego problemy z dzieciństwa sprawiły że chciałam czytać i czytać, i nie odkładać na bok.

Dużym zaskoczeniem dla mnie było...

• 2018
  • 2020