Sekret księcia

Okładka książki Sekret księcia Geneva Lee
Okładka książki Sekret księcia
Geneva Lee Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: ROYALS (tom 2) literatura obyczajowa, romans
ROYALS (tom 2)
Royals Saga #2. Conquer Me
Wydawnictwo Kobiece
2018-05-11
2018-05-11
2016-02-15
Sylwia Chojnacka
romans seks erotyka sekrety mrok walka cierpienie miłość szansa związek

1998

Ta część zaczyna się dokładnie w tym miejscu , gdzie kończy się poprzedni tom.
Clara odchodzi od Aleksandra, bo nie chce być tylko kochanką i sekretem i jego życia. Potem oczywiście wracają do siebie a nawet razem mieszkają, ale ona oczekuje od księcia czegoś więcej niż gorących scen w łóżku. Chce być przez niego kochana. Jest silną kobietą, niezależna bo pracuje i odważaną bo potrafi bronic go nawet przed jego ojcem. A przede wszystkim przed wspomnieniami z przeszłości.
Aleksandra polubiłam jako normalnego człowieka. Władczy, dominujący, tajemniczy a z drugiej strony zagubiony i romantyczny. Chce bronic Clare przed swoją drugą naturą, tą mroczną.
To nie tylko gorący romans który dominuje w tej powieści. To nie tylko seks, ale daje się również odczuć tą chemie, która ich łączy. To również cudowne romantyczne chwile spędzone razem.
Jest też ciekawa intryga związana z bratem Aleksandra Edwardem i jeszcze ciekawsza z kobietą, która ma zamiar zostać żoną księcia lub go zniszczyć.
Dobrze czytało mi się tę powieść, która rozpala zmysły, ale jest przeznaczona wyłącznie dla ludzi lubiących ten typ powieści.

Ta część zaczyna się dokładnie w tym miejscu , gdzie kończy się poprzedni tom.

Toż to szok co ukrywa się za zamkniętymi drzwiami królestwa! Podążanie za miłością i stawianie jej na pierwszym miejscu, daje siłę i uskrzydla.

Jestem po 2 części i cóż mogę napisać ciekawy pomysł intryg w świecie wyższych sfer, ciągłej inwigilacji ze strony mediów . książka to schemat bajki- Kopciuszka niedoceniającymi swego wyglądu i wpływu na innych, która poznaje mężczyznę który okazuje się księciem. Bardzo denerwowała mnie główna bohaterka swoją płytka postawą i brakiem konsekwencji ( Sex był dla niej lekarstwem i odpowiedzią na wszystko) , dodatkowo ciagle sceny łóżkowe były już przy-nudnawe i pomijane przeze mnie, wiec ehhhh
Raczej nie sięgnę po następna cześć.

Cała historia mi się bardzo podobała, ale zdecydowanie za dużo tam seksu, szkoda,że tak mało sie dzieje pomiędzy, bo wyszłoby z tego coś fajnego

Zdecydowanie za dużo scen seksu. Bardzo dużo wątków podobnych do Greya.
Dziwne przeskoki w rozdziałach, w połowie książki nagle jest rozdział pisany z perspektywy Alexandra.

Zdecydowanie za dużo scen seksu. Bardzo dużo wątków podobnych do Greya.

Chce wam przybliżyć drugą część serii królewskiej. "Sekret księcia" to kontynuacja "Kochanki księcia" Genevy Lee. Alexander nie jest szlachetnym księciem. Clara wie, że nie jest on wymarzonym księciem na białym koniu. Ile dziewczyna będzie miała w sobie pokładów cierpliwości? I jakim zaufaniem będzie w stanie obdarzyć Alexandra, który bezustannie je depcze? Czy sekrety na zawsze rozdzielą tych dwoje?
Powiem tak: na nudne wieczory można po nią sięgnąć. Dla mnie 7/10

Hmm, hmm, hmm chciałabym napisać naprawdę coś fajnego o tej serii, ale nie przychodzą mi do głowy żadne słowa oprócz SEKS. 😂😂😂
Miłość może i gdzieś tam była między bohaterami, może i bohaterowie mieli jakieś problemy ale jedyne co pamiętam z całej serii to Seks na każdym kroku.
Parzyli się jak króliki aż w końcu książka stała się nudna i to z kolejnym tomem nudniejsza.
Kurcze, żeby nie zrozumieć mnie źle, lubię erotykę czytać,.lubię czytać romanse ale nie w takim wydaniu.
Mam wrażenie że bohaterów nic innego nie łączyło ze sobą tylko ten przeklęty SEKS.
Więc cóż jestem troszkę zawiedziona, że autorka do tego seksu nie dołączyła czegoś głębszego. Dla mnie puste książki z bardzo ogromną dawkę SEKSU !!

"Sekret księcia" to kontynuacja "Kochanki księcia" Genevy Lee. Alexander nie jest szlachetnym księciem. Clara wie, że nie jest on wymarzonym księciem na białym koniu. Ile dziewczyna bedzie miała w sobie pokładów cierpliwości? I jakim zaufaniem bedzie w stanie obdarzyć Alexandra, który bezustannie je depcze? Czy sekrety na zawsze rozdzielą tych dwoje?
Powiem tak: na nudne wieczory można po nią sięgnąć.

Instagram z_ksiazka_na_sercu

Sposób pisania autorki: 10/10
Okładka:9/10
kreatywność: 10/10

KOCHAM MOCNIUTKO! ♥ Zdecydowanie lepsza niż 1 tom! ♥

Druga część lepsza od pierwszej.

Druga część lepsza od pierwszej.