Kup teraz - 12 ofert w cenie od 19.44 zł do 25.97 zł

rozrywka
humor związki

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
7,2
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
7,2
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pan Buk, Pani Bukowa
7,3
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...

Oficjalne recenzje i

Na kłopoty i chandrę – Pani Bukowa!

Link do recenzji

Śmieszna, zabawna i lekka

Świetny poprawiacz humoru, bezbłędnie komentowana rzeczywistość w sarkastyczny sposób. Uśmiałam się i cieszę się, że wybrałam tę książkę na tzw. "przerywnik" :)

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Antidotum (jedno z wielu obok seksu ,wódy, hazardu) akurat na to co się dzieje dookoła. Tak więc nie dajmy się zwariować, dużo się śmiejmy czytając między innymi takie książki.

Wspólne wieczorne czytanie z partnerem na głos - NA WESOŁO!

Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Książka pokazuje, że warto być po prostu sobą.

Wesoła i życiowa

Zabawna, zabawna

Mnie śmieszy. Szybko się czytało, a historie bardzo życiowe.

Na półkach: , , , ,

Jestem dinozaurem bo niestety nie znałam Pani Bukowej. Bardzo fajna książka przy, której miło spędziłam czas i śmiałam się nie raz. Czytając tą książkę nie raz człowiek pomyślał sobie no przecież to o mnie. Nie wszystkie rzeczy, ale większość. Bardzo fajnie wydana książka. Polecam !!!

Warto poszukać coś innego i nie wydawać kasy. Można tylko się pośmiać z ilustracji i nic poza tym.

2 284
  • 2018
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • 2018

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego Zobacz więcej