Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego

Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego
Pani Bukowa Wydawnictwo: Flow books rozrywka
rozrywka
Flow books
2017-10-02
2017-10-02
humor związki

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,1
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,2
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,3
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...

Oficjalne recenzje i

Na kłopoty i chandrę – Pani Bukowa!

2406 1187 90

1946 ocen

Uśmiałam się do łez. W punkt!

Uśmiałam się do łez. W punkt!

Rewelacyjna książka w sam raz na poprawę humoru, odstresowanie się 😍 pani Buk to super babka 🔥

Nic tak nie poprawi humoru i nie rozjaśni wietrznych, zimowych wieczoró jak Pani Bukowa i jej ogarniacz życia.

Książka, którą otrzymałam w prezencie, już nawet nie wiem z jakiej okazji. Pani Bukowa jest znana szerszej publiczności z memów internetowych, ironicznie prześmiewających życie zwykłej trzydziestolatki w wielkim mieście. "Wielki Poradnik..." nie różni się od nich specjalnie. To krótkie historie różnych przygód głównej bohaterki, które zazwyczaj kończyły się czymś zabawnym. Nie spodziewałam się raczej niczego innego niż rozrywki, którą otrzymałam. Pani Bukowa wprowadziła mnie też w 2022 rok

Pani Bukowa i jej walka z codziennymi, życiowymi potyczkami robią mi dzień :) Cała seria jak dla mnie miodzio!

Przyjemna, łatwa i szybka lektura. Ocena średnia, gdyż nie jest to majstersztyk literacki. Plus za bardzo ładne wydanie.

Książkę dostałam w prezencie i to w idealnym momencie. Humorystyczna i żartobliwa, a jednocześnie taka prawdziwa. Zaletą też jest z pewnością to, że każda kobieta może odnaleźć w Pani Bukowej część siebie.
Polecam.

Polecam.

Szybka lektura. Głupawa. Nie polecam.

Szybka lektura. Głupawa. Nie polecam.

Szału nie ma ale tak dla relaksu i lekkości można przeczytać. Bardzo przyjemna pozycja i szybko się to czyta.

Pozycja dla Wszystkich Tych, którzy chcą oderwać się od problemów i codzienności i zatopić w żartach i anegdotkach:)

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego Zobacz więcej