Make Photography Easier

Muza
2017-09-27
2017-09-27
fotografia

Druga książka Kasi Tusk jest ładnie wydana, podobnie jak pierwsza i już samo to sprawia przyjemność. Widać dbałość o szczegół.
Jeśli chodzi o treść, jest to poradnik dla osób wrzucających zdjęcia na Instagram lub robiących amatorskie zdjęcia komórką. Jest trochę cennych uwag, warto je sobie przyswoić. Kasia pisze życzliwie i dowcipnie. Nie jest jedną z tych osób, które...

Pozycja raczej dla maksymalnych początkujących. Czyli tak się złożyło, że dla mnie w sam raz. Wskazówki są naprawdę proste, niektóre wręcz oczywiste, chociaż, jak już przychodzi co do czego, to się o nich nie myśli. Jest też kupa ładnych zdjęć, które bardzo mnie zachęciły do spróbowania swoich sił w fotografii.

Informacje bardzo podstawowe i bardzo mało - nie jestem mistrzem fotografii, ale z tek książki nie dowiedziałam się niczego, co faktycznie pomogłoby mi robić lepsze zdjęcia.

Ładne zdjęcia. Kilka ciekawych pomysłów na fotki, ale nie jest to podręcznik fotografowania.

Piękne i inspirujące zdjęcia, ale mało odkrywczej wiedzy.

Kolejne dzieło Katarzyny Tusk i tak jak w poprzednim przypadku mamy przed sobą bardzo ładnie opakowany i estetyczny poradnik tym razem jednak nie o modzie a o fotografii. Katarzyna jako autorka bloga zarzeka się, że zdjęcia w większości robi sama i na podstawie swojego doświadczenia napisała powyższy poradnik. Dla amatorów w sam raz, bez zawiłości i zbędnego żargonu...

Jako amator fotograficzny przeczytałam książkę z zainteresowaniem. Jest w niej wiele wskazówek i porad dotyczących fotografii. Myślę, że na pewno kilka z nich wykorzystam.

Przyjemna, ładnie wydana książka, dobrze się ją czyta. Nie znajdziemy tutaj co prawda bezcennych porad z dziedziny fotografii, ale myślę, że jeśli ktoś chce robić ładne zdjęcia na Instagram, będzie z tej pozycji zadowolony.

Dobra, jako poradnik dla amatorów fotografii

Jestem bardzo miłe zaskoczona. Fantastyczna pozycja na temat fotografii, jeśli jest się, tak jak ja, laikiem w tej dziedzinie. Profesjonalistom raczej się nie spodoba

• 2018
  • Poradniki