Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Był sobie pies literatura obyczajowa, romans
The Dogs of Christmas
Edyta Świerczyńska
Wydawnictwo Kobiece
Edyta Świerczyńska miłość optymizm pies pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń spotkanie szczęście zwierzęta domowe
The Dogs of Christmas
literatura obyczajowa, romans
Edyta Świerczyńska
Był sobie pies

Oficjalne recenzje i

Do serca przytul psa…

[ 6 ] Link do recenzji

Ta książka od dawna czekała na swoją kolej. Nie czytałam innych książek autora, ale oglądałam filmy nakręcone na ich podstawie. Jeśli czytaliście inne książki Camerona lub oglądaliście ekranizacje, to wiecie, że są to bardzo poruszające historie, które potrafią wycisnąć z oczu łzy. Ta również jest dość emocjonalna, ale jej potencjał został zmarnowany. Duża część książki...

Jakoś tak topornie się to czyta, a bohaterowie nie ujęli mnie niczym - ani główny bohater, ani jego nowa dziewczyna, ani ta poprzednia... No nikt. Kompletnie nikt.

Bardzo szybko się ją czyta, moja wersja jest zapisana dość dużymi literami więc nie powinno być problemu z niedoczytaniem. Przedstawiona historia jest bardzo prosta - załamanemu mężczyźnie sąsiad podrzuca ciężarną suczkę, a ten szuka pomocy w schronisku gdzie poznaje piękną dziewczyną. Piękna historia miłosna z pozytywnym akcentem i świętami w tle.

W zeszłym roku mieliśmy wysyp książek świątecznych, w tym roku nie będzie inaczej. Dlatego zaparłam się w sobie, by przed sezonem przeczytać jakąś książkę w tym klimacie i tak przed jesienią sięgnęłam po ,,Psiego najlepszego: Był sobie pies na święta". Zrobiłam to z dwóch powodów: miał w tytule święta i pies był miał być ważną częścią fabuły tej książki.

Historia...

Ciepła, lekka lektura dla wielbicieli czworonogów. Bohaterowie bardzo infantylni, ale pomimo to jest to książka z morałem.

Bardzo ciekawa lektura na Świąteczny czas, momentami nawet odrobinę wzruszająca ale też nieco przesłodzona i odrealniona. Mimo wszystko psiaki ratują tą książkę, dlatego polecam wszystkim.

Josh Michaels z oburzeniem odkrywa, że sąsiad podrzucił mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi i chociaż nigdy nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka.
Kiedy na świat przychodzi pięć niesfornych szczeniaczków, Josh zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska. Tam poznaje uroczą i kochającą...

Niezwykle ciepła, przeurocza i lekka lektura, idealna na okres Bożego Narodzenia. Mocno przekłamana, powiedziałabym, że typowo amerykańska. Autor przedstawia życie z sześcioma psami, jako niekończącą się sielankę. Tymczasem pomija fakt, że w rzeczywistości główny bohater tarzał się pewnie w hektolitrach moczu, a posłuszeństwa nie da się nauczyć ot tak. Uważam, że może to...

Jejku! ❤️ Totalnie urocza historia (oczywiście się wzruszyłam!), która co prawda ma kilka minusów, jednak ratują ją... pieseczki! A dokładnie 6 cudownych piesków ❤️❤️❤️

Cudowna :)

Dyskusje