Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta

Okładka książki Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron Patronat LC
Okładka książki Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Był sobie pies literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Był sobie pies
The Dogs of Christmas
Wydawnictwo Kobiece
2017-11-09
2017-11-09
Edyta Świerczyńska
Edyta Świerczyńska miłość optymizm pies pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń spotkanie szczęście zwierzęta domowe

Oficjalne recenzje i

Do serca przytul psa…

Link do recenzji

298 141 38

Książka jest lekka i przyjemna, aczkolwiek niektóre rozdziały strasznie mi się dłużyły. Na te 21 rozdziałów było kilka, w których długich opisów w ogóle nie czytałam albo tylko pobieżnie, żeby wiedzieć, o co chodzi - wydawały mi się po prostu zbędne. Mogę rzec, że przez ostatnie pięćdziesiąt stron do ,,kultowego" momentu musiałam się przedrzeć niczym przez bluszcz w...

Lekka, przyjemna i pełna ciepła książka. Idealna na zimowy wieczór w okolicy Bożego Narodzenia czy Nowego Roku, gdy za oknem widzimy trochę śniegu ;-)

Na pewno spodoba się wszystkim fanom psów, którym ich los nie jest obojętny.

Książka ciekawa i wciągająca. Odejmuję za zakończenie, które mnie rozczarowało.

Josh mieszka sam w starym domu na odludziu. Złamane serce nie pozwala mu porzucić wspomnień o byłej dziewczynie i tym samym otworzyć się na nowe. Żyje spokojnie, bez uniesień, powoli oswajając się ze swoją nową sytuacją.

Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnego popołudnia odwiedza go znajomy z uroczą suczką imieniem Lucy. Prosi Josha o pomoc w opiece na psem na...

Bardzo rzadko sięgam po takie książki ale ta pasowała mi bardzo do przeczytania akurat w święta.
Historia nie była wybitna jednak bardzo urocza i wzruszająca. Oczywiście cieszyło mnie wszystko co związane z psami. Bo ten romans niewiele mnie obchodził. Był to był ale jakby ze sobą normalnie porozmawiali to by może nie musieli ciągle się "rozmijać".
Ale pieski to...

Przyjemna, szybka, ale nie wybitna. Ot taka do przeczytania. Przeczytać można, ale bez szału ;)

Tak dobrze się tę książkę czytało, że w jeden dzień pochłonęłam. Miła, przyjemna opowieść o człowieku, który dzięki gromadce kudłatych urwisów dopiero odkrywa, że kocha psy. Dobra pozycja i dla młodszych i dla starszych :)

"Psiego najlepszego" to niesamowicie przyjemna i ciepła lektura. Opowiada o Joshu, który zupełnie przypadkiem stał się właścicielem ciężarnej suczki.
Spodziewałam się czegoś bardziej w klimacie świąt, ale w tym przypadku autor skupił się raczej na opisywaniu relacji między bohaterem, a psią mamą i szczeniakami.
Cameron jest bardzo dobrym obserwatorem, niezwykle trafnie...

"Psiego najlepszego" to naprawdę przeurocza świąteczna historia! Gdy czyta się kolejne rozdziały, aż robi się cieplej na sercu, a rozterki wewnętrzne bohatera są bardzo zrozumiałe i angażujące emocjonalnie ♥️

Gdy los daje Joshowi psa i pięcioro szczeniaczków, jego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Josh jest naprawdę miłym, prostolinijnym, uprzejmym mężczyzną z...

Co byście zrobili, gdyby pod Waszym domem pojawił się znajomy z psem, którego chce zostawić pod Waszą opieką? Zgadzacie się?
A co byście zrobili gdyby to była suczka w zaawansowanej ciąży? Sprawy się dość komplikują, prawda?
Przed takim dylematem stanął Josh, gdy jego sąsiad podrzucił mu Lucy, sunie w zaawansowanej ciąży. Josh ma nie lada problem, sam nigdy nie miał psa,...

1 551
    1 032