One is a promise

Pam Godwin Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Seria: Tangled Lies literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
literatura obyczajowa, romans
Tangled Lies

Bardzo interesujące studium psychologiczne rozwoju uczucia, podczas gdy poprzednie jeszcze nie wygasło i ma szansę jeszcze ponownie zapłonąć. Wciągające rozterki bohaterki wciąganej w coraz bardziej zawiły układ, więcej nie napiszę, bo musiałabym spojlerować. Bardzo mi się podobało.

Jedna obietnica.
Jedna na zawsze.

Jedno spojrzenie i wiedziałam, że Cole jest mój. Mój mroczny buntownik w skórze. Pełen pasji, impulsywności, z oszałamiającym uśmiechem.
Kiedy jego obowiązki służbowe zmuszają go do wyjazdu za granicę, obiecuje do mnie wrócić.
Jednak obietnica, którą złożył, zostaje zniszczona w najbardziej nieodwracalny sposób.

Dwa lata później...

• E-book
  • Erotyk
  • Romans
więcej mniej

Dodaj cytat z książki One is a promise