Devotion

Devotion
Kindle Edition
2017-07-05
2017-07-05

Milioner porywa młodziutką baletnicę, wyświadczajac jej tym samym przysługę, ratując ją od despotycznej matki. Tu chociaż coś się dzieje zanim dojdzie do seksu i parcia na zapłodnienie wybranki.

2056

W życiu Aurory Adams wszystko jest poddane reżimowi. Jest nakłaniana do jedzenia konkretnej żywności, noszenia pewnych ubrań i robienia tylko tego, na co pozwala jej matka… wszystko ze względu na jej taneczną karierę. Jej życie jest samotne i zimne, ale nie ma wyboru. Kiedy jej matka decyduje, aby wysłać ją na rok treningu, to jest to kolejny cios dla jej już kruchego serca.

Noah Hill nigdy nie miał wiele pasji w swoim życiu. Ale jedno spojrzenie na Aurorę i jego świat rozpala się. Odkąd widzi ją na scenie, wie, że musi być jego. Kiedy jej matka staje na drodze, nie ma wyboru.

Czy Aurora ma wreszcie szansę uwolnić się, czy zmieni jedną klatkę na drugą? Kiedy pokusa prowadzi do poświęcenia to, być może prawda nie jest taka ważna.

• Nieoficjalne tłumaczenia
  • Alexa Riley