W najciemniejszym kącie

Data 1. wydania:
2011-01-01
Anna i Jarosław Fejdych
Papierowy Księżyc
przemoc przemoc domowa obsesja zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne thriller psychologiczny literatura angielska
Into the Darkest Corner
kryminał, sensacja, thriller
2014-06-13
Anna i Jarosław Fejdych

Genialna książka.

Wybitny thriller trzymający w napięciu do ostatniej strony. Spodziewałam się innego zakończenia (bardziej zawiłego), jednak wyobraźnia mnie chyba zbyt poniosła ;-) Polecam.

Świetny thriller psychologiczny ukazujący jak wielka miłość może stać się chora obsesją, jak kobieta zakochana może stać się ofiarą przemocy domowej. Zawsze słysząc przypadku znęcania się w domu mówimy że przecież kobiety powinny zostawić swojego kata. Ta książka świetnie opisuje jak się taka kobieta czuje , jak potrafi stracić wolę walki, jak próbuję poprostu przeżyć ....

Niesamowita. Tak trzyma w napięciu ze chwilami mnie bolały wszystkie mięśnie. W sumie też bardzo przygnębiającą. Kurcze brakuje mi słów. Niesamowita książka. Polecam gorąco

Jestem totalnie rozczarowana.
Temat bardzo ważny, ale opisany tutaj w beznadziejny sposób. Ani o stylu, ani o bohaterce, ani o jej przyjaciółkach, ani o całej tej "akcji" nie da się napisać nic pozytywnego.

Jedyny plus za to, że oprócz przemocy wobec kobiet (która w wielu książkach jest zdecydowanie lepiej przedstawiona), autorka porusza jeszcze kwestię ZOK, a to już nie...

Wielkie WOOW . Książka po która warto sięgnąć. Polecam

Książka wciąga i czyta się ją niesamowicie szybko. Przybliża czytelnikom czym tak naprawdę jest ZOK i jak bardzo miłość może być niebezpieczna. Autorka zręcznie kreuje nastrój niepewności, grozy i niepokoju. Zakończenie dobre, ale bez fajerwerków. Największy minus kieruję do polskiego wydania "W najciemniejszym kącie" - dawno nie czytałam książki, która zawierałaby tak...

Mam mieszane uczucia do tej książki i muszę powiedzieć, że byłem naprawdę podekscytowany po przeczytaniu recenzji, a potem rozczarowany po przeczytaniu książki.
Postacie nie mają treści i są jednowymiarowe. Główne bohaterki to mające obsesje na punkcie seksu i mężczyzn, pijaczki. Słabo.
Niektóre części książki były bardzo nierealistyczne - szczególnie fakt, że mimo trwałej...

całkiem nieźle się czyta, choć akcja bardzo powoli się rozwija
miła lektura, dobry język ale nic odkrywczego ;)

Dawno żadna książka mnie tak nie „zatrzymała”. Bałam się razem z Cathy, oglądałam przez ramię w ciemnym przedpokoju. Mimo, że nigdy nie spotkało mnie nic złego - rozumiałam jej strach a później dziką odwagę. Polecam

Dyskusje

1 031
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Chcę w prezencie
  • 2013
  • Z biblioteki
  • 2018

Dodaj cytat z książki W najciemniejszym kącie