Laleczka

Hollie Overton kryminał, sensacja, thriller 312 str.
Baby Doll

Czarna Owca
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik thriller psychologiczny

Porównaj ceny i

Książka jest zdecydowanie bardzo dobrze napisana. Bardzo mnie zafascynowała więź oprawcy oraz głównej bohaterki. Od razu mówię jednak, że nie jest to typowa książka. Z każdą stroną można się poczuć wciągniętym w świat przedstawiony. Autorka wykonała świetną robotę jednak muszę przyznać, że zakończenie zdecydowanie mnie zawiodło

świetna, bardzo wciągająca!

Wciągająca i nieprzewidywalna wciąga polecam

Kolejna droga przez mękę, nie wiem jak udało mi się dobrnąć do końca. Nie trzyma w napięciu, postacie są nijakie i właściwie nic się w tej książce nie dzieje. Nie rozumie zabicia oprawcy przez siostrę, nikomu to nie pomogło. Zakończenie happy endem mnie rozśmieszyło.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wow, wow, wow! Przecudowna historia. Książka trzyma do samego końca w napięciu! Te wszystkie sprawy bliźniaków (zazdrość,zawiść, wspólne pomysły, kłótnie, wspólny jezyk .... ) to wszystko dodaje kolorów tej opowieści. Poza tym pokazuje jak wielka jest moc sióstr bliźniaczych. Jedna za druga da sie zabić albo zabije kogos by obronić siostrę! Super! Ja sie popłakałem na...

Na półkach: , , , ,

Lili, uczennica liceum, zostaje porwana spod szkoły. Przetrzymywana w zamknięciu, przez osiem lat nie ma kontaktu ze światem. W tym czasie z dziewczynki staje się kobietą i matką. Pewnego dnia udaje jej się uciec.
Powrót Lili jest sensacją, która wstrząsa lokalną społecznością. Dziewczyna uświadamia sobie, że dawne życie odeszło na zawsze. Teraz będzie musiała postawić...

„Laleczka” to książka z gatunku thrillerów psychologicznych. Lili, uczennica liceum zostaje porwana sprzed szkoły. Więziona przez osiem lat bez kontaktu ze światem zewnętrznym, zostaje matką. Któregoś dnia dziewczyna ucieka swojemu oprawcy. Teraz musi stawić czoło światu, który przez tyle lat zdążył się zmienić. Czy jej się to uda?
Książka jest wstrząsająca i mocna. W...

Licealistka Lili zostaje porwana, po latach udaje się jej uciec, w niewoli porywacz próbował ją ukształtować, zniewolić, ma z nim dziecko. Po ośmiu latach nie potrafi samodzielnie żyć, ale wskazuje porywacza i zaczyna powoli dochodzić do równowagi. Próbuje nawiązać kontakt z siostrą bliźniczką, matką i byłym chłopakiem.
Thriller podzielony jest na 4 narratorów, Lili jej...

Lily była zwykłą nastolatką, która nie zwracała uwagi na to co jest w rzeczywistości ważne. Była zaabsorbowana ważnymi dla niej kwestiami, takimi jak randki, treningi na bieżni i testy popularności.
Gdyby wiedziała, że to jej ostatnie chwile beztroskiego życia, chłonęła by każdą sekundę i każdy promień słońca aż do chwili, w której zostało jej to wszystko odebrane.
Była...

Czytałam wiele książek o tematyce porwanej, przetrzymywanej w niewoli. I za każdym razem trafiałam na ten sam schemat. Porwana zadłużona w oprawcy. Trochę byłam zawiedziona az do przeczytania tej książki która jest wciągająca, wzruszająca i wstrząsająca.
Bardzo dobrze przedstawiona historia uprowadzonej i relacji z rodziną po powrocie do domu.
Oraz przedstawienie co czują...

• 2018
  • 2019