Pomiędzy siostrami

Kristin Hannah
literatura obyczajowa, romans 400 str.
Between Sisters

Świat Książki
literatura obyczajowa, romans
rodzeństwo rodzina marzenia uczucia

Kup książkę

Wyciska łzy, wspaniała opowieść o sile siostrzanej miłości, poświeceniu ale rownież o tym jak ważny jest dialog i jak łatwo nadinterpretować słowa drugiego człowieka.

Ciekawa opowieść o trudnych relacjach rodzinnych, o tym jak brak komunikacji i trudne doświadczenia mogą na lata zamknąć drzwi naszego serca... Jak czasem trudno skonfrontować się z przykrymi faktami, karać się latami i odmawiać sobie prawa do szczęścia. No i jak bardzo to wszystko blaknie, gdy w końcu do głosu dochodzi miłość.

Cudna historia. Kristin Hannah nie schodzi poniżej pewnego poziomu nigdy i dlatego ją lubię. Znowu zderzamy się z życiem prawdziwym, bez retuszu, bez zbędnego czarowania. Historia Claire i Meghann w niczym nie przypomina sielanki. Ich mroczne dzieciństwo, pozbawione rodzinnego ciepła, miłości i stabilizacji połączyło siostry niesamowitą więzią. Nie potrafiły żyć bez siebie,...

Książka o siostrzanej miłości. O tym co można sobie wzajemnie dać, ale i jak zniszczyć część życia.

Wzruszająca....

Dwie siostry które miały trudne dzieciństwo,ich drogi się rozeszły ,losy potoczyły się inaczej.Po wielu latach nadarza się okazja spotkania i dzięki temu odnawiają więż ale muszą też stawić czoło bolesnym wspomnieniom .Powieść ciepła ,wzruszająca pełna optymizmu i wiary w to że nigdy nie jest za póżno żeby naprawić błędy Polecam.

szału nie ma czytając tę powieść,bardzo przeciętna

Walczylam z soba by nie czytac wszystkiego jak leci i oczywiscie te walke przegralam.... nie dam rady patrzec na strzykawke narkotyku by nie wbic sobie jej gleboko w cialo i wycisnac do ostatniej kropli... wiec tak przeczytam od deski do deski hannah zanim bede potrafila czytac cokolwiek innego... kolejna ksiazka i druga slabsza pozycja... ba i znow Kristin przesliznelas...

• Z biblioteki
  • 2013
  • 2019
  • 2012
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Pomiędzy siostrami