Parasolki..parasolki

2002-01-01
2002-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kolorowe piosenki 2. 102 przeboje Andrzej Bianusz, Jacek Bocheński, Bogusław Choiński, Bogdan Chorążuk, Marcin Ciempiel, Jacek Cygan, Magdalena Czapińska, Andrzej Czekalski, Marek Dagnan, Marek Dutkiewicz, Krzysztof Dzikowski, Marek Gaszyński, Jan Gałkowski, Stanisław Halny, Zbigniew Hołdys, Marek Jackowski, Jerzy Jurandot, Jan Kaczmarek, Zbigniew Kaszkur, Jonasz Kofta, Janusz Kondratowicz, Andrzej Kosmala, Beata Elżbieta Kozidrak, Marek Kościkiewicz, Paweł Kukiz, Zenon Laskowik, Janusz Laskowski, Bogdan Loebl, Adam Mickiewicz, Leszek Aleksander Moczulski, Andrzej Mogielnicki, Wojciech Niżyński, Bogdan Olewicz, Agnieszka Osiecka, Włodzimierz Patuszyński, Ryszard Pluciński, Jeremi Przybora, Zdzisław Pyzik, Andrzej Rosiewicz, Roman Sadowski, Emanuel Schlechter, Marek Skolarski, Jacek Skubikowski, Andrzej Sobczak, Ludwik Starski, Kazimierz Szemioth, Andrzej Szpilman, Janusz Słowikowski, Julian Tuwim, Andrzej Tylczyński, Tadeusz Urgacz, Franciszek Walicki, Stanisław Werner, Kazimierz Winkler, Mieczysław Wojnicki, Zbigniew Zapert, Mirosław Łebkowski, Bogdan Bolesław Łyszkiewicz
Ocena 7,0
Kolorowe piose... Andrzej Bianusz, Ja...