Dopóki nie zjawiłaś się ty

Nominacja w plebiscycie 2018
Penelope Douglas Wydawnictwo: Editio Cykl: Fall Away (tom 1.5) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Until You
Fall Away (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Inne

Chyba fajniejsza niż pierwsza wersja Tate :)

Niby ta sama historia a jednak inna. Duży plus, że nie jest dokładnym odzwierciedleniem poprzedniej części. Jest dodanych parę scen. Dzięki temu możemy zrozumieć dlaczego Jared się zmienił. Według mnie ta część jest lepsza, historia opowiedziana oczami Jareda bardziej do mnie trafiła.

Super ksiazka.
Polecam

W mojej ocenie ta książka jest odrobinę lepsza od pierwotnej wersji czyli "Dręczyciela". Być może dlatego, że jest ona napisana z punktu widzenia chłopaka co się raczej rzadko zdarza w przypadku takiej literatury. Dla mnie super!

54/2020
Wczoraj trwa wiecznie. Jutra nie ma. Dopoki nie zjawilas sie ty.
Historia Jareda i Tate. Jedna chwila moze zmienic wszystko. Fajna historia, polecam.

Kontynuacja Dręczyciela.spojrzenie na to co się wydarzyło z męskiego punktu widzenia.
Warto

"Dopóki nie zjawiłaś się Ty". O rany, ale to były emocje... Od razu mówię, że nie czytałam części pierwszej pt "Dręczyciel", postanowiłam przeczytać historię widzianą oczami Jareda. Nienawiść przeplata się z miłością. Jared dręczył Tate, mimo łączącej ich przyjaźni w dzieciństwie. Co takiego się zdarzyło, z czym sobie nie poradził, że musiał tak postępować? Książka mocna,...

Zdecydowanie polecam, piękna i goorąca, jeszcze raz polecam !

Po przeczytaniu Dręczyciela koniecznie musiałam poznać punkt widzenia Jareda, tym bardziej, że uwielbiam poznawać wcześniej już opowiedziane historie z punktu widzenia mężczyzn. Mimo, że to ta sama historia, to jakby inna, wiele się wyjaśnia. Poznajemy skomplikowaną psychikę Jareda, jego demony z przeszłości i powody, dla których postępował tak, a nie inaczej...

Piękne dopełnienie "Dręczyciela". Tym razem historia, którą poznaliśmy w "Dręczycielu" przedstawiona jest od strony Jareda. Mimo, iż można się domyśleć, co wydarzy się w kolejnych stronach książki to i tak ona wciąga, ponieważ poznajemy myśli i odczucia Jareda, a także to, co go skłoniło do takiego a nie innego zachowania. Więc jeśli ktoś przeczytał "Dręczyciela"...

Dyskusje

1 550