Kup teraz - 16 ofert w cenie od 11.90 zł do 39.90 zł

Dopóki nie zjawiłaś się ty

Nominacja w plebiscycie 2018
Penelope Douglas Wydawnictwo: Editio Cykl: Fall Away (tom 1.5) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Until You
Fall Away (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Inne

Po Dręczycielu zrobiłam sobie przerwę zanim sięgnęłam po ta książkę. Bardzo lubię styl pisania i historie które pisze autorka. Szkoda że kolejne cześć nie są przetłumaczone bo jestem ciekawa historii Jaxa i Maddoca. Ta książkę traktuje jako uzupełnienie Dręczyciela.

Gwiazdka więcej niż Dręczyciel, ponieważ historia opisana z punktu widzenia Jareda wywołała we mnie o wiele więcej emocji i znacznie bardziej mi się spodobała.

Książka oparta na motywie hate-love, ale jak napisana! Uwielbiam wszystkie książki spod pióra Penelope Douglas- szczególnie serię "Devil's Night" za niesamowity klimat, ekscytację, dreszcze i mrok. Penelope potrafi zbudować mocne napięcie i sprawić, że czytelnika przechodzą dreszcze. Niby znamy już takie historie, a jednak Douglas udowadnia, że mogą smakować inaczej,...

Zacznę od tego, że czytałam tę książkę od razu po pierwszym tomie i zauważyłam kilka zmian w dialogach, kilka scen rozwiniętych czy kilka wątków dodanych.
Z jednej strony fajnie, bo Jered i Tatum to ciekawa para i ciekawie było spojrzeć na to wszystko jego oczami, ale z drugiej... to jakby drugi raz przerabiać to samo. Myślę, że ciekawiej byłoby gdyby to wszystko, oba...

Powieści pisarki już wcześniej uświadomiły mnie o jej dobrym "piórze". Autorka jak mało kto tak dawkuje napięcie i emocje, że aż mam ochotę krzyknąć (z zachwytu off course) 😂 Szczerze, nie sądziłam, że opowieść z perspektywy Jareda… może tak mnie wciągnąć, a okazała się kropką nad „i” całej historii J&T. Wprost zakochałam się w sposobie myślenia bohatera… jego odwaga...

Wydarzenia z Dręczyciela opowiedziane oczami Jareda. Jareda, który nienawidził, bo go bolało, ale nigdy nie przestał kochać.
Lubię tego rodzaju zabieg artystyczny. Dzięki niemu czytelnik ma szansę poznać perspektywę obu stron. Książka bardzo dobra, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że lepsza, niż jej poprzedniczka.

Chyba fajniejsza niż pierwsza wersja Tate :)

Niby ta sama historia a jednak inna. Duży plus, że nie jest dokładnym odzwierciedleniem poprzedniej części. Jest dodanych parę scen. Dzięki temu możemy zrozumieć dlaczego Jared się zmienił. Według mnie ta część jest lepsza, historia opowiedziana oczami Jareda bardziej do mnie trafiła.

Super ksiazka.
Polecam

W mojej ocenie ta książka jest odrobinę lepsza od pierwotnej wersji czyli "Dręczyciela". Być może dlatego, że jest ona napisana z punktu widzenia chłopaka co się raczej rzadko zdarza w przypadku takiej literatury. Dla mnie super!

1 670
  • 2018