Kup teraz - 7 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.50 zł

Wszystko czerwone

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Kobra Media Cykl: Przygody Joanny (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
838879101X
Kobra Media
morderstwo kryminał
Przygody Joanny (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
838879101X
morderstwo kryminał

To jest książka, którą uwielbiam. Do której wracam kilka razy w roku (tak!). Najukochańsza spośród książek Joanny Chmielewskiej, która z kolei jest jedną z moich ukochanych autorek. He! Ależ się tu nagromadziło tych ukochań;) I niech tak już pozostanie, bo to szczera prawda!

Słaba, ciężko się czyta. Jeden moment mnie tylko solidnie rozśmieszył (ten z napluciem do słoika).
Nie polecam.

Jak zawsze nie zawiodlam się na pani Chmielewskiej.Z przyjemnością wracam do przygód Joanny.Polecam każdemu kto chce oderwac się od zmartwien dnia codziennego i poprawić sobie humor.

Nie jest to moja ulubiona książka Chmielewskiej i trochę mi się ciągnęła, ale pomimo to wielokrotnie uśmiechnęłam się w czasie lektury i bardzo polepszyła mi humor.

Genilana, jedna z najlepszych ksiazek pani Joanny.

Zawsze mnie rozśmiesza.

Najlepsza i najzabawniejsza powieść Chmielewskiej z niezapomnianym panem Mulgaardem mówiącym po polsku.

Nie skończyłam tej książki. Nie byłam w stanie się zmusić. Ktoś z nich morduje, a oni podchodzą do tego jak do jakiegoś żartu. Kompletny brak realizmu. Zamiast sięgać po "Wszystko czerwone" proponuję którykolwiek kryminał Agaty Christie.

WSZYSTKO CZERWONE - to jest książka arcydzieło komizmu lingwistycznego!!!😍 Pan Muldgard jest niesamowity a Biała Glista świetnie wykorzystanym rekwizytem/bohaterem-statystą. Jak zwykle u Chmielewskiej intryga jest bardzo zagmatwana ale przecież to nie wątek kryminalny jest najważniejszy, ale język, bohaterowie i to co potrafią niechcący nawywijać 😂😂😂

Jestem w stanie zrozumieć poczucie humoru autorki, chociaż nie do końca do mnie trafia, ale cała historia jest niedorzeczna, a reakcje bohaterów żenujące(chociaż chyba miały być zabawne). Rozwiązanie zagadki wg mnie bardzo naciągane i wymyślone na siłę.

6 231
    1 403